Anna Lewandowska opublikowała piękne zdjęcie zrobione iPhonem. Jej mąż reklamuje Huaweie

2021-11-29 16:45

Anna Lewandowska postanowiła zadziwić swoich fanów. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego przebywa obecnie w Paryżu, gdzie wraz z mężem weźmie udział w gali plebiscytu "Złotej Piłki". Tuż przed samą imprezą, była reprezentantka Polski w karate zamieściła zdjęcie z mężem. Fotografia może zadziwiać, ponieważ jest wykonana IPhonem, a sam Robert Lewandowski związany jest z marką Huawei.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przebywają właśnie w Paryżu, gdzie będą gośćmi ceremonii "Złotej Piłki" organizowanej przez France Football. Jak wiadomo, Polak ma duże szanse na zwycięstwo w plebiscycie, a sama podróż do stolicy Francji wydaje się być dla niego bardzo ekscytującą sprawą. Anna Lewandowska w trakcie posiłku z kapitanem reprezentacji kraju zrobiła zdjęcie z mężem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotografia została wykonana telefonem marki Iphone, wówczas gdy piłkarz reprezentacji Polski jest twarzą Huaweia.

Apoloniusz Tajner dostał podejrzany list. Kobieta domagała się fortuny, wszystko przez Adama Małysza

Anna Lewandowska wraz z Robertem w Paryżu. Liczą na Złotą Piłkę

Informacja o tym, że Robert Lewandowski został nominowany do nagrody Złotej Piłki, spotkała się w Polsce z ogromnym optymizmem. Fani bardzo liczą na nagrodę dla Polaka, wskazując jego świetną formę i dobre występy dla klubu i reprezentacji. Na paryską ceremonię piłkarz nie przyjechał sam, a w towarzystwie żony, która towarzyszy graczowi przed finałowym werdyktem. Para spędza w stolicy Francji bardzo udany czas o czym świadczą zdjęcia publikowane na mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej.

Wilfredo Leon nie mógł wytrzymać. Kipiał ze złości, a wszystko przez Polaków, żona musiała go uspokajać

Aby zobaczyć zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich z Paryża, przejdź do galerii poniżej.

Lewandowska pokazuje zdjęcie wykonane Iphonem. Fani zaskoczeni

Na jednej z najnowszych publikacji na Instagramie, Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z mężem w trakcie kolacji. W samej publikacji nie byłoby nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że fotografia została wykonana Iphonem od Apple, a więc konkurencyjnej marki względem Huaweia, którego reklamuje Robert Lewandowski. Część fanów, widząc takie zdjęcie, może być zaskoczonych.

Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze