Georgina Rodriguez kusi DUŻYM rozcięciem w sukience. Odsłoniła za dużo? [ZDJĘCIA]

2019-08-10 15:35 PO
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram Georgina Rodriguez w seksownej, czerwonej bieliźnie

Cristiano Ronaldo to ma szczęście! Jego partnerka, Georgina Rodriguez, jest nie tylko obłędnie piękna, ale również myśli o potrzebujących. Ostatnio urocza Argentynka pojawiła się na gali organizacji charytatywnej UNICEF. Obserwatorzy zachwycali się jej wyjątkową stylówką.

Georgina Rodriguez zaprzecza teorii i stereotypowi mówiącemu o tym, że kobiety piłkarzy tylko leżą i pachną. Argentyńska modelka nie tylko pozuje do zdjęć, ale także wychowuje gromadkę dzieci i pojawia się na ważnych uroczystościach. Jednym z nich jest bez wątpienia gala UNICEF, na którą przyszła w superseksownej sukience. Wytrawni obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na dół sukienki Georginy. Argentynka zdecydowała się na bardzo głębokie rozcięcie, odsłaniające niemal całe nogi modelki. Co rzadko spotykanie, sukienka miała rozcięcie z przodu, co jeszcze bardziej rozpalało zmysły fanów.

Ronaldo i Rodriguez są parą od co najmniej trzech lat. CR7 poznał ją w sklepie Gucci'ego w centrum Madrytu. Jak pisze hiszpański "ABC", ognista brunetka pracowała tam jako ekspedientka i od razu wpadła w oko piłkarzowi Realu. CR7 zaczął wpadać tam coraz częściej na zakupy i przy okazji flirtował z Georginą. - Za każdym razem kiedy przychodził, prosił menedżera sklepu, żeby Georgina obsługiwała go za zamkniętymi drzwiami - zdradził gazecie jeden z pracowników sklepu.