Łomża Industria Kielce

i

Autor: Cyfra Sport Łomża Industria Kielce

FC Barcelona - Łomża Industria

FC Barcelona - Łomża Industria Kielce TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Barcelona - Łomża Industria w TV dzisiaj Na jakim programie mecz Barcelona - Łomża Industria dzisiaj Transmisja 22.09.2022

2022-09-22 12:03

FC Barcelona - Łomża Industria Kielce TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Barcelona - Łomża Industria w TV dzisiaj Na jakim programie mecz Barcelona - Łomża Industria Kielce dzisiaj Transmisja 22.09.2022. Takie mecze zawsze powodują przyspieszone bicie serca u kibiców szczypiorniaka. W drugiej kolejce Ligi Mistrzów dojdzie do spotkania dwóch finalistów z poprzedniego sezonu. Barcelona na własnym terenie podejmie Łomżę Industrię Kielce. FC Barcelona - Łomża Industria TV NA ŻYWO. Barcelona - Łomża Industria Kielce GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ?

Barcelona - Łomża Industria Transmisja TV Gdzie oglądać mecz dzisiaj w TV 22.09.2022

Łomża Industria Kielce po raz pierwszy od sześciu lat wygrała na inaugurację Ligi Mistrzów. Do tej pory mistrzowie Polski mieli problem, aby wygrywać pierwszy mecz w grupie, co nie przeszkadzało im w osiągnięciu sukcesu w elitarnych rozgrywkach. Potwierdziła to choćby poprzednia edycja. Podopieczni Talanta Dujszebajewa doszli w niej do finału, w którym zmierzyli się z FC Barcelona. Blaugrana dopiero po rzutach karnych zdołała wygrać decydujące spotkanie, które pełne było zwrotów akcji. Los chciał, że bardzo szybko dojdzie do rewanżu za ostatnie spotkanie. Barcelona i Łomża Industria Kielce znalazły się w tej samej grupie Ligi Mistrzów i znów czeka nas pasjonujące spotkanie. Pierwszy tegoroczny mecz odbędzie się w stolicy Katalonii.

Barcelona - Łomża Industria Kielce Gdzie oglądać mecz dzisiaj w TV Na jakim programie?

- Pamiętając, że w ubiegłym sezonie wygraliśmy z Barceloną i w domu, i na wyjeździe, teraz mamy wyjątkową szansę, by napisać historię. Jestem pewien, że w Lidze Mistrzów nikt nigdy nie wygrał z Barcą dwóch meczów z rzędu w Palau Blaugrana. Dlatego my jedziemy tam nie tylko powalczyć, ale po kolejne zwycięstwo. Jesteśmy w dobrej formie, mamy zdrowych zawodników, możemy stosować rotacje. Nie mam pojęcia, jak będzie wyglądało to spotkanie, ale zrobimy wszystko, by wygrać - powiedział Talant Dujszebajew przed rywalizacją w Barcelonie.

Mecz FC Barcelona - Łomża Vive Kielce odbędzie się we czwartek 22 września. Transmisja z meczu Barcelona - Łomża Vive dostępny będzie na kanale Eurosport 1. W Internecie spotkanie można obejrzeć w płatnej usłudze Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze