Gwiazdor Łomży Vive Kielce Alex Dujszebajew ma zjawiskową żonę. Na jej widok aż uginają się nogi!

2022-05-22 8:28
Alex Dujszebajew z żoną
Autor: Instagram Alex Dujszebajew z żoną

Alex Dujszebajew to niekwestionowany lider zespołu Łomża Vive Kielce. To jego świetna postawa w całych dotychczasowych rozgrywkach Ligi Mistrzów szczypiornistów doprowadziła żółto-biało-niebieskich do turnieju Final Four, który w czerwcu odbędzie się w niemieckiej Kolonii. Po trudnych bojach rozgrywającego w domu wspiera przepiękna żona. Zdjęcia Irene Portillo w internecie robią ogromne wrażenie!

Alex Dujszebajew jest dla wielu obecnie najlepszym piłkarzem ręcznym na świecie. Kieleccy kibice Łomży Vive mają to szczęście, że mogą oglądać popisy Hiszpana niemal co tydzień lub częściej. Rozgrywający jest jednym z najważniejszych elementów układanki swojego ojca - trenera mistrzów Polski w piłce ręcznej Talanta Dujszebajewa. Dujszebajew Junior doskonale wie, co ma robić na boisku i ze swoich zadań wywiązuje się fantastycznie. Jego forma była na tyle świetna, że w końcówkach wielu spotkań obecnej edycji Ligi Mistrzów był w stanie brać na siebie odpowiedzialności i przesądzać o ostatecznych triumfach ekipy z Hali Legionów. Łomża Vive z Dujszebajewem w składzie dotarło już do Final Four, a teraz apetyty tylko rosną. Po wyczerpujących spotkaniach Alex Dujszebajew może zrelaksować się w domu i odpocząć w objęciach przepięknej Irene Portillo.

Były selekcjoner reprezentacji Polski zdecydował się na odważny krok! Pracy w tym miejscu nikt się nie spodziewał

Alex Dujszebajew żona. Tak wygląda Irene Portillo

Alex Dujszebajew i Irene Portillo są razem już od długiego czasu. Ich uczucie przerodziło się w wielką miłość. Obecnie są małżeństwem i wychowują dziecko, a kolejne jest już w drodze. Piękna żona hiszpańskiego szczypiornisty bardzo wspiera wybranka serca. Zjawiskowa Irene często pojawia się w hali, gdy Alex robi co chce z kolejnymi przeciwnikami. I jest prawdziwą ozdobą każdego obiektu!

Wygląda więc na to, że świetny zawodnik ma poukładane życie prywatne, co jest w życiu sportowca niezwykle istotne. Spokój w domu zazwyczaj przekłada się na doskonałe wyniki na arenach i Alex Dujszebajew jest tego przykładem.

Kim jest Wiktoria Jaroniewska? Zdjęcia nowej gwiazdy FAME MMA rozgrzewają do czerwoności. Jak Wiki znalazła się w FAME?

Co robi Irene Portillo?

Żona Alexa Dujszebajewa jest osobą dość zajętą. Oczywiście obecnie większość czasu poświęca rodzinie, która znowu się powiększy. Dzieci absorbują wiele uwagi i musi skupić się w dużej mierze na ich wychowaniu. Jednak zawodowo Irene Portillo postanowiła iść w bardzo przyszłościowym i intratnym kierunku. Na jej instagramowym profilu czytamy, że zajmuje się reklamami, public relations oraz marketingiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze