Łomża Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive - Montpellier na którym kanale?

2022-05-18 15:18
Łomża Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive - Montpellier na którym kanale?
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive - Montpellier na którym kanale?

Łomża Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive - Montpellier na którym kanale? Łomża Vive Kielce jest już o krok od awansu do Final Four Ligi Mistrzów! Przed tygodniem podopieczni Talanta Dujszebajewa pokonali na wyjeździe Montpellier 31:28 i przed rewanżem są w znakomitej sytuacji. Francuzi mieli w ostatnich latach patent na Vive, jednak zła passa w końcu została przełamana. Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE

Łomża Vive Kielce - Montpellier TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Montpellier TRANSMISJA LIVE ONLINE

Fantastyczny sezon Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów wciąż trwa. Kielczanie najpierw wygrali grupę uważaną za najtrudniejszą w historii rozgrywek, bowiem okazali się lepsi m.in. od FC Barcelony, PSG i Veszprem. Dzięki temu awansowali bezpośrednio do ćwierćfinału, w którym czekali na lepszego z pary FC Porto - Montpellier. Francuzi wygrali z Portugalczykami i zyskali prawo rywalizacji z mistrzami Polski. Dla podopiecznych Talanta Dujszebajewa nie było to najszczęśliwsze rozwiązanie, bowiem w ostatnich latach Montpellier było ich prawdziwym katem. W sześciu meczach w latach 2017-2020 kielczanie wygrali tylko raz i to w 2018 r. Na szczęście w pierwszym ćwierćfinale odnieśli ważne zwycięstwo i to na wyjeździe.

Vive Kielce - Montpellier Liga Mistrzów 18.05 GDZIE OGLĄDAĆ? Vive - Montpellier na którym kanale?

Przed tygodniem nie brakowało ostrej walki i olbrzymich emocji, ale ostatecznie to mistrzowie Polski wygrali 31:28. Na gorącym terenie ze znakomitej strony pokazał się m.in. Alex Dujszebajew, który poprowadził zespół do zwycięstwa mimo znakomitej formy Marina Sego. Były bramkarz Vive wyczyniał w bramce Montpellier cuda, ale nie zdołał uchronić francuskiej drużyny przed porażką. Wszyscy kibice piłki ręcznej w Polsce mają nadzieję, że w stolicy województwa świętokrzyskiego Vive przypieczętuje awans do Final Four Ligi Mistrzów!

Mecz Łomża Vive Kielce - Montpellier odbędzie się w środę, 18 maja. Początek spotkania o 20:45. TRANSMISJA w TV na kanale Eurosport 1. W internecie można obejrzeć ten mecz LIVE ONLINE w płatnej usłudze Eurosport Player. Darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia tego meczu razem z nami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze