Łomża Vive Kielce - Nantes TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Vive Kielce - Nantes STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Vive Kielce - Nantes LIVE STREAM w INTERNECIE

2021-04-07 15:55 Damian Okła
Arkadiusz Moryto
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto

Łomża Vive Kielce - Nantes TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Vive Kielce - Nantes STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Vive Kielce - Nantes LIVE STREAM w INTERNECIE. Przed zespołem mistrzów Polski być może jeden z najważniejszych meczów w ostatnich miesiącach. Szczypiorniści Łomży Vive Kielce w środowy wieczór powalczą o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Po pierwszym spotkaniu z Nantes sprawa nadal jest otwarta i kielczanie muszą podejść do spotkania z chłodną głową. Mecz Vive Kielce - Nantes TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Vive - Nantes STREAM ONLINE.

Vive Kielce - Nantes TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Vive Kielce - Nantes GDZIE OGLĄDAĆ?

Zawirowań w tegorocznej Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych nie brakowało. Zasady zmieniały się w trakcie gry, co nie spodobało się wielu zespołom. Początkowo kluby nastawione były na walkę o dwa pierwsze miejsca w grupie, które miały dawać bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Europejska federacja na kilka kolejek przed zakończeniem fazy grupowej zdecydowała jednak, że wszystkie szesnaście zespołów wystąpi w 1/8 finału rozgrywek. Wydawało się, że dużo straci na tym Łomża Vive Kielce, która przez długi czas zajmowała drugie miejsce w grupie. Mistrzowie Polski ostatecznie spadli na trzecią lokatę, co miało wpływ na poziom trudności rywala w 1/8 finału. Kielczanie mogli trafić zdecydowanie lepiej. HBC Nantes to bardzo niewygodny zespół, który w sezonie 2017/18 zagrał w finale Ligi Mistrzów. Pokazuje to jedynie, że Francuzów stać na bardzo wiele. Jak ciężki to rywal, widać było również w pierwszym spotkaniu. To zakończyło się nieznaczną wygraną Łomży Vive.

Vive Kielce - Nantes STREAM ONLINE. Vive Kielce - Nantes TRANSMISJA w INTERNECIE NA ŻYWO

Podopieczni Tałanta Dujszebajewa przegrywali z Nantes do przerwy 12:14, ale w drugiej połowie zagrali zdecydowanie lepiej i wygrali 25:24. Nie może to jednak uśpić czujności kielczan, bo rewanżowe spotkanie zapowiada się na niebywale wyrównane. - Dla wszystkich to najważniejszy mecz. On trwa 120 minut, a nie 60. Do przerwy mamy korzystny wynik, ale bardzo niebezpieczny. Przed nami druga połowa meczu przeciwko bardzo mocnemu, doświadczonemu przeciwnikowi - powiedział szkoleniowiec kieleckiej ekipy przed środowym starciem.

Mecz Łomża Vive Kielce - Nantes odbędzie się w środę 7 kwietnia. TRANSMISJA z meczu Vive Kielce - Nantes TV NA ŻYWO na kanale Eurosport 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Eurosport Player. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze