Piłka ręczna

i

Autor: Cyfra Sport Piłka ręczna

Mecz Ligi Mistrzów ustawiony?! Druzgocące doniesienia dziennikarzy

2022-01-03 9:27

Wielu fanom sportu mogłoby się wydawać, że ich ulubione rozgrywki, a szczególnie te najważniejsze, są krystalicznie czyste i rządzi w nich jedna prosta zasada - wygrywa lepszy. Uczciwie. Tego przede wszystkim oczekuje się od rozgrywek takich, jak Liga Mistrzów. Dziennikarze szwedzkiego portalu handbollskanalen.se alarmują jednak, że jeden z meczów Champions League szczypiornistów, mógł zostać ustawiony.

Sport to nie tylko sława i kolejne trofea, o które biją się zawodnicy na boiskach lub parkietach, ale również ogromne pieniądze, które leża na stole. Oprócz samych zawodników i klubów, na meczach mogą wzbogacić się również kibice, którzy regularnie obstawiają kolejne mecze. To właśnie to, co działo się na stronie jeden z bukmacherów zwróciło uwagę szwedzkiego portalu, który dokładnie przyjrzał się spotkaniu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Okazuje się, że może tutaj dojść do niemałego skandalu, bowiem zdaniem dziennikarzy, mecz w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na świecie, mógł zostać ustawiony. Portal handbollskanalen.se zwrócił bowiem uwagę na kilka, ich zdaniem niepokojących faktów, które mają świadczyć o tym, że nie wszystko w tym spotkaniu odbywało się z duchem sportu. 

CZYTAJ TAKŻE: Legendarny włoski piłkarz następcą Paulo Sousy? To mistrz świata i triumfator Ligi Mistrzów

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Szokujące doniesienia o meczu Ligi Mistrzów! Drużyny ustawiły mecz?

Według Szwedów, jeden z meczów rundy jesiennej Ligi Mistrzów, miał mieć dość niepokojący przebieg. Dziennikarze doliczyli się w nim aż 19. dziwnych sytuacji, które miały miejsce przy udziale drużyny gości tamtego spotkania. Mowa tutaj chociażby o błędach technicznych, czy zostawianiu skrzydłowym nadzwyczajnie dużo miejsca. Ostatecznie mecz ten zakończył się przewagą sześciu goli - co również nie jest zbyt częste u szczypiornistów, a dodatkowo pomiędzy 40. i 53. minutą, różnica bramek wzrosła do pięciu. To spowodowało z kolei, że doszło do dziwnych ruchów również u bukmacherów. Szwedzki zauważyli bowiem zmiany w kursie chociażby handicapu -5,5, a jedna z drużyn stała się wyraźnym faworytem. Jeden z ekspertów portalu, który nie zdecydował się ujawnić swojego nazwiska grzmiał na łamach handbollskanalen.se, że jeszcze nigdy nie widział tak oczywistego ustawiania meczu i jego zdaniem nie ma tu mowy o sprawiedliwym przebiegu spotkania. 

Smutna prawda o wakacjach Roberta Lewandowskiego. Ania zdradziła, jak wyglądają

Sonda
Wierzysz w ustawianie meczów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany