MŚ w piłce ręcznej 2021 GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA z MŚ w piłce ręcznej 2021 TV i w INTERNECIE. Mecze Polaków na MŚ 2021 w piłce ręcznej STREAM ONLINE

2021-01-20 22:14 dko
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport

MŚ w piłce ręcznej 2021 GDZIE OGLĄDAĆ. TRANSMISJA z MŚ w piłce ręcznej 2021 TV i w INTERNECIE. Mecze Polaków na MŚ 2021 w piłce ręcznej STREAM ONLINE. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej to najważniejsze wydarzenie w tej dyscyplinie sportu w najbliższych miesiącach. Najlepsze drużyny globu ponownie staną do walki o złote medale i spełnienie marzeń. A wśród nich jest reprezentacja Polski, która ma swoje cele do zrealizowania. MŚ w piłce ręcznej 2021 GDZIE OGLĄDAĆ.

MŚ w piłce ręcznej 2021 GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJE z MŚ w piłce ręcznej 2021

Mistrzostwa świata w Egipcie to najważniejsze wydarzenie w tym roku w męskim szczypiorniaku. Do boju na turnieju w kraju faraonów przystąpią trzydzieści dwie drużyny. Rozpoczynający się w środę turniej będzie jednak zupełnie inny od tych, które można było oglądać dotychczas. Już przed zawodami dużo mówiło się o problemach wynikających z pandemii koronawirusa. Bo to właśnie wirus jest największym wrogiem wszystkich zespołów. Na dzień przed mistrzostwami wycofały się reprezentacje Czech i Stanów Zjednoczonych, gdyż liczba pozytywnych testów na koronawirusa była tam bardzo wysoka. Ich miejsce zajęły kadry Szwajcarii oraz Macedonii. Nie jest tajemnicą, że o losach danego zespołu może decydować jedno badanie, dlatego trzeba przygotować się na niespodziewane wyniki, które będą spowodowane licznymi osłabieniami personalnymi. Należy jednak wierzyć, że w najbliższych dniach zobaczymy mnóstwo pięknych rywalizacji, a emocji dostarczy nam również polska kadra.

MŚ w piłce ręcznej 2021 w TV i INTERNECIE. MŚ 2021 w piłce ręcznej STREAM ONLINE

Podopieczni Patryka Rombla rzecz jasna nie są w gronie kandydatów do czołowych miejsc, ale mają swoje cele. A tym jest przebrnięcie pierwszej fazy grupowej. Polacy w grupie B zmierzą się z Tunezją, Hiszpanią oraz Brazylią. Pierwsze spotkanie rozegrają w piątek, a ich rywalem będzie drużyna z Afryki. Starcie z Tunezją może okazać się kluczowe, jeśli chodzi o sprawę awansu.

Mecze MŚ w piłce ręcznej 2021 dostępne będą w Internecie. TRANSMISJE z MŚ w piłce ręcznej 2021 STREAM ONLINE będzie można obejrzeć na kanale YouTube: IHF Competitions. Od drugiej fazy turnieju TVP nabyło prawa do meczów Polaków, półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał. Transmisja będzie dostępna na kanale TVP 1 oraz na portalu sport.tvp.pl. Pozostałe mecz wciąż będzie można oglądać na YouTube. Link do kanału YouTube znajdziecie w TYM MIEJSCU!

Najnowsze