Piłka ręczna, MŚ. Polska - Chile 38:23. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-01-17 16:00

Reprezentacja Polski zmierzyła się dziś z teoretycznie najsłabszym zespołem w grupie D mistrzostw świata - Chile. Liczyliśmy na efektowne zwycięstwo "biało-czerwonych", wśród których zabrakło niestety kontuzjowanego Michała Jureckiego (27 l.). I Polacy nas nie zawiedli. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO z tego meczu na portalu Gwizdek24.pl.

60 min Mecz kończymy golem Rosińskiego, 38:23.

59 min Mimo gola Martineza, Polacy spokojnie prowadzą grę. 37:23.

57 min Czerwona kartka dla Bartka Jureckiego.

56 min I po raz kolejny Kuchczyński! 35:22.

55 min Polacy grają bardzo spokojnie i prowadzą już 34:22. Znów świetnie Kuchczyński.

52 min Gol Kuchczyńskiego 32:21.

52 min Dwie minuty dla Jureckiego, ale to błąd sędziego, bo Polak był faulowany.

51 min W łatwej sytuacji Jurecki strzela na 31:20.

50 min Znakomicie Oneto i mamy 30:20.

49 min Piękny gol Tłuczyńskiego z dystansu, 29:18.

48 min Brawo Wyszomirski!

46 min Gol Oneto i wreszcie trafia Chile. Ale w rewanżu Tłuczyński 28:18.

45 min Ach, pięknie Tkaczyk. Popisał się "wkrętką" i mamy 27:17.

44 min Tłuczyński pokonuje Barrientosa 26:17.

43 min I znów cudownie Wyszomirski!!! W rewanżu świetna akcja i gol Jureckiego. 25:17

42 min Wyszomirski broni karnego, brawo!!!

42 min Ach, co za akcja Polaków! Na czystej pozycji Jurkiewicz i piękny gol. Już 7 goli przewagi.

41 min Znakomicie broni Wyszomirski!

40 min Tomczak przejmuje piłkę od Wyszomirskiego i mamy gola. 23:17

39 min Wraca Bartek Jurecki i mamy gola! 22:17!

38 min Gol Salinasa

38 min Tym razem dwie minuty dla Feuchtmanna

38 min Tak to się musiało skończyć, dwa kolejne gole dla Chile

38 min Ale my zdobywamy bramkę! Tkaczyk!

37 min Niestety, kolejna kara dla Polaków, tym razem Jurkiewicz! Trudna sytuacja Polaków!

35 min 2 minuty kary dla Jureckiego

35 min Znów Tomczak, dominujemy w drugiej połowie 19:14

34 min Brawo Tkaczyk, już 4 gole przewagi! 18:14

33 min Tym razem świetnie Tomczak w sytuacji sam na sam - 17:14.

31 min Brawo Polacy, bardzo ładna akcja. Szósty gol Jurasika w tym meczu

31 min Niestety, dobry początek Chilijczyków 15:14

Zapraszamy po przerwie.

Koniec pierwszej połowy, prowadzimy 15:13.

30 min A teraz pięknie Tkaczyk! 15:13!

29 min Tomczak się rehabilituje! 14:13.I 2 minuty kary dla Chilijczyka.

28 min Karny dla Polaków, Tomczak go marnuje...

27 min Piłkarze Chile grają bardzo ostro pod swoją bramką

26 min Salinas wykorzystuje karnego, 13:13.

25 min Brawo, wreszcie gol! Jaszka i 13:12.

24 min No i mamy remis... Szmal był o krok od obronienia strzału, ale niestety przepuścił piłkę 12:12

23 min Niestety, już 12:11... Rywale są bardzo groźni

23 min 2 minuty kary dla Siódmiaka

22 min Cóż za akcja! Tomczak w słupek, dobija Jurasik, ale sędzia nie zalicza gola. W rewanżu Chilijczycy trafiają - 12:10.

21 min Wreszcie pokazał się Marcin Lijewski, który był niewidoczny na początku. 12:9.

19 min Jaszka przegrywa sytuację sam na sam, a Salinas nie zawodzi - 11:8

18 min Po kilku minutach bez gola, trafiają Chilijczycy 11:7.

17 min Żółta kartka dla Bieleckiego

16 min Trwa ostrzeliwanie bramki Chile! Tym razem niesamowite uderzenie Bieleckiego! 11:6!

15 min Ależ bomba Jurasika! Trener Chile aż poprosił o czas...

14 min 9:6! Znakomita akcja Jurasika, spokojnie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

13 min Dwie minuty kary dla jednego z Chilijczyków. Trzeba to wykorzystać!

12 min Niestety! Tłuczyński marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem....

11 min Salinas pokonuje Szmala i Chilijczyczy zbliżają się do nas na jednego gola. To już drugie trafienie Salinasa w tym meczu.

10 min I znów Mariusz Jurasik odpowiada!

9 min 5:5, drugi gol Martineza w tym meczu

8 min Znakomita odpowiedź Jurasika i 5:4.

7 min Chilijczycy nie odpuszczają - mamy remis 4:4, daliśmy się zaskoczyć w sytuacji jeden na jeden

7 min Świetnie Bartek Jurecki i mamy 4:3

6 min Jurasik zatrzymany przez Martineza

5 min Bartek Jurecki przebił się przez obronę rywali i strzela gola, ale za chwilę dobra odpowiedź Chilijczyków.

4 min Gol Jaszki po fantastycznej akcji.

3 min Gol Salinasa, 1:1.

2 min Fenomenalny gol Tłuczyńskiego, 1:0!

1 min Strzela z dystansu Lijewski, ale dobrze broni bramkarz Chile