Polska - Brazylia KIEDY mecz Polska - Brazylia na MŚ w piłce ręcznej 2021? Kiedy Polska gra z Brazylią na MŚ 2021. Polska - Brazylia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE

2021-01-17 22:59 dko
Arkadiusz Moryto
Autor: East News Arkadiusz Moryto

Polska - Brazylia KIEDY mecz Polska - Brazylia na MŚ w piłce ręcznej 2021? Kiedy Polska gra z Brazylią na MŚ 2021. Polska - Brazylia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Mecz Polska - Brazylia DATA meczu. To będzie ostatni mecz Polaków w pierwszej fazie grupowej na mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Biało-czerwoni rozbudzili apetyty kibiców bardzo dobrym spotkaniem przeciwko Hiszpanii. Na kolejkę przed końcem wciąż nie są jednak pewni awansu do kolejnej fazy. Mecz Polska - Brazylia KIEDY gra Polska z Brazylią na MŚ w piłce ręcznej 2021. Polska - Brazylia O KTÓREJ GODZINIE?

Polska - Brazylia KIEDY mecz? O KTÓREJ GODZINIE Polska - Brazylia

Reprezentacja Polski na mistrzostwa świata jechała jako drużyna, którą stać na jakąś niespodziankę, ale o czymś więcej ciężko było myśleć. Bo szczypiorniści znad Wisły w ostatnich latach zanotowali bardzo duży regres, wynikający z błędów przeszłości. Celem numer jeden było przede wszystkim wyjście z grupy B, w której Polacy znaleźli się wraz z Tunezją, Brazylią i Hiszpanią. Podopieczni Patryka Rombla w starciu z afrykańskim zespołem napsuli swoim kibicom trochę krwi, bo w pewnym momencie przegrywali nawet kilkoma bramkami, ale wszystko zakończyło się happy endem dla Polaków. Zwycięstwo z Tunezją szeroko otwierało nam drogę do drugiej fazy grupowej na mistrzostwach. Jednak remis Tunezyjczyków z Brazylią w drugiej kolejce sprawił, że biało-czerwoni awansu być pewni jeszcze nie mogą. Zabrakło do tego choćby punktu w starciu z Hiszpanią. A jedno oczko w rywalizacji z jednym z faworytów całej imprezy, był na wyciągnięcie ręki i aż żal, że nie udało się tego osiągnąć.

Polska - Brazylia O KTÓREJ GODZINIE? Mecz Polska - Brazylia DATA meczu

Biało-czerwoni przez całe spotkanie prowadzili wyrównany pojedynek z wyżej notowanym rywalem. Bohaterem spotkania był przede wszystkim Adam Morawski. Golkiper odbijał mnóstwo piłek i odbierał Hiszpanom ochotę do gry. Niestety Polacy popełniali proste błędy, które na takim poziomie po prostu nie mogą się przytrafiać. Być może uda się ich uniknąć w starciu z Brazylią. Spotkanie to może decydować o awansie do drugiej fazy turnieju. Bo jeśli Tunezja wygra z Hiszpanią, biało-czerwoni będą musieli pokonać Canarinhos, aby wyjść z grupy. Wszystko rozstrzygnie się we wtorkowy wieczór.

Mecz Polska - Brazylia odbędzie się we wtorek 19 stycznia. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:30. Transmisja z tego spotkania przewidziana jest na oficjalnym kanale YouTube IHF. Portal sport.se.pl zaprasza na relację z meczu Polska - Brazylia.

Najnowsze