Polska - Szwajcaria TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mistrzostwa Europy 2020: Polska - Szwajcaria LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ Polska - Szwajcaria w TV na jakim programie

2020-01-12 10:20 KZ
Kamil Syprzak
Autor: cyfrasport Kamil Syprzak

Polska - Szwajcaria TV NA ŻYWO TRANSMISJA Mistrzostwa Europy 2020: Polska - Szwajcaria LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Polska - Szwajcaria w INTERNECIE. Na jakim programie TRANSMISJA TV z meczu Polska - Szwajcaria. Po porażce ze Słowenią w pierwszym meczu na mistrzostwach Europy, spotkanie ze Szwajcarią ma dla biało-czerwonych kluczowe znaczenie. Czy Polakom uda się zwyciężyć i zachować szansę na awans do kolejnej fazy? Mecz Polska - Szwajcaria LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Polska - Szwajcaria TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Polska - Szwajcaria TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Dla Polaków udział w tegorocznych mistrzostwach Europy to przede wszystkim zbieranie doświadczenia. Trener Patryk Rombel powoli buduje nowy zespół, który na razie nie jest w stanie nawiązać poziomem do poprzedniego pokolenia. W pierwszym meczu na turnieju biało-czerwoni przegrali ze Słowenią 23:26 i aby w ogóle myśleć o awansie do kolejnej fazy, w niedzielę muszą pokonać, teoretycznie najłatwiejszego grupowego przeciwnika, Szwajcarię.

- W szwajcarskiej drużynie nie grają zawodnicy przypadkowi. Występują w Lidze Mistrzów, niemieckiej Bundeslidze, więc jest dużo jakości. Wartością dodaną jest Andy Schmid, jeden z najlepszych środkowych rozgrywających - zaznaczył trener Polaków. Szwajcaria w pierwszym spotkaniu zdecydowanie przegrała z gospodarzem turnieju Szwecją 21:34 i przed niedzielnym starciem z Polską jest w podobnej sytuacji.

- Musimy przygotować się na starcie z twardą, niemiecką szkołą piłki ręcznej. Mają dwóch dobrych kołowych, Lucasa Meistera i Alena Milosevicia. Przy świetnym Andym Schmidcie każdy obrotowy dodatkowo rośnie, lider idealnie obsługuje ich podaniami. Do tego dobrze zbudowany Lenny Rubin z Wetzlar, bramkarz Nikola Portner z Montpellier, który ostatnio rzadziej pojawiał się między słupkami - powiedział z kolei Maciej Gębala

Polska - Szwajcaria STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Słowenia w TV NA ŻYWO

Mecz Polska - Szwajcaria odbędzie się 12 stycznia. TRANSMISJA z meczu Polska - Szwajcaria w TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport. STREAM ONLINE z meczu Polska - Szwajcaria dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz ehftv.com. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Relacja z meczu Polska - Szwajcaria NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Najnowsze