Polska - Szwecja TV NA ŻYWO. ME piłkarek ręcznych 2018: Polska - Szwecja STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Polska - Szwecja w INTERNECIE?

2018-12-04 12:26 DaO
Reprezentacja Polski, piłka ręczna
Autor: PRZEMYSŁAW SZYSZKA/SUPER EXPRESS Kinga Grzyb i Karolina Kudłacz-Gloc

Polska - Szwecja w TV NA ŻYWO. ME piłkarek ręcznych 2018. Mecz Polska - Szwecja STREAM ONLINE. O której godzinie mecz Polska - Szwecja? TRANSMISJA w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz Polska - Szwecja 04.12.2018 w TV? To będzie mecz ostatniej szansy dla reprezentacji Polski. Jeśli biało-czerwone chcą wyjść z grupy muszą wysoko pokonać Szwecję. Polska - Szwecja KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA ONLINE i TV.

Już przed drugim spotkaniem z Danią sytuacja Polek była skomplikowana. Wiadomym było, że rywalki ze Skandynawii są zdecydowanym faworytem rywalizacji. Potwierdziło się to w samym meczu. Dunki wygrały 28:21 i postawiły nasze reprezentantki pod ścianą. Tylko wygrana we wtorkowym spotkaniu ze Szwecją może uratować je przed odpadnięciem z mistrzostw Europy. Co więcej, nawet zwycięstwo może nie gwarantować awansu.

Taka sytuacja będzie miała miejsce jeśli Serbia w drugim wtorkowym meczu grupy A przegra z Danią. Wówczas potrzebna jest ponad pięciobramkowe zwycięstwo Polski ze Szwecją. Wtedy biało-czerwone będą najlepsze w tak zwanej "małej tabeli". Nie zmienia to jednak faktu, że dwa punkty w rywalizacji z drugim skandynawskim zespołem są niezbędne, aby myśleć o dalszej grze na turnieju we Francji.

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się 4 grudnia. TRANSMISJA z meczu Polska - Szwecja w TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport oraz TVP 2. Polska - Szwecja STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja z meczu Polska - Szwecja NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze