ME w piłce ręcznej: Polska - Austria

i

Autor: ADAM WARŻAWA/PAP ME w piłce ręcznej: Polska - Austria

SKANDAL przed meczem Polska - Niemcy. Chcą UPOKORZYĆ Biało-czerwonych i pozbawić ich szans?! Tak im grożono

2022-01-18 11:05

To jest kompletna kompromitacja organizatorów mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Oficjalny profil Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował o niezrozumiałym potraktowaniu naszej kadry przed ważnym meczem z Niemcami. Podopiecznym Patryka Rombla grożono, że... zostaną niedopuszczeni do spotkania z zachodnimi sąsiadami.

- Rano nasza reprezentacja dostała wezwanie na nagłe i nieoczekiwane testy pod groźbą niedopuszczenia do dzisiejszego spotkania. Nie wszyscy zawodnicy zdążyli nawet zjeść śniadanie. Trening odwołano. Czekamy znowu na wyniki, które obiecano nam do trzech godzin... - poinformował na Twitterze profil Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

NIE PRZEGAP! Olbrzymie problemy Niemców przed meczem z Polska. Czy rozpędzona drużyna Patryka Rombla wykorzysta szansę?

ME piłkarzy ręcznych: Kolejny skandal!

W mediach społecznościowych pokazano, jak w kompletnie kuriozalnych warunkach testowano polskich piłkarzy ręcznych. - Nowy dzień, nowy PCr. Tym razem w budce z lodami… - napisał Łukasz Wicha, trener przygotowania fizycznego. To niepierwszy skandal związany z testowaniem sportowców podczas mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Wcześniej w przypadku Polaków kolejne testy pokazywały sprzeczne wyniki. Dyrektor kadry informował wtedy, że ZPRP miał zgłaszać protest w tej sprawie. Nie wiadomo jednak, czy do tego doszło!

Polscy piłkarze ręczni ruszyli znakomicie na tych mistrzostwach Europy. W pierwszych dwóch meczach zanotowali dwie wygrane i są pewni gry w kolejnej rundzie imprezy. Mecz z Niemcami będzie kluczowy. Jak informowaliśmy wcześniej, kadra Niemiec jest pozbawiona kilku gwiazd, których testy na COVID-19 miały pozytywny wynik.

ME piłkarzy ręcznych: Kiedy mecz Polska - Niemcy?

Mecz Polska - Niemcy w ramach mistrzostw Europy w piłce ręcznej odbędzie się we wtorek 18 stycznia. Początek rywalizacji zaplanowano natomiast na godzinę 18:00. Transmisja na żywo na Eurosport 1 i Metro TV. Relacja także na Sport.se.pl! Zapraszamy!

NIE PRZEGAP! Patryk Rombel nie wyobraża sobie jednej rzeczy. Jasna deklaracja przed meczem Polska – Niemcy w ME w piłce ręcznej 2022

“Mam w d… piłkę nożną”. Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze