Wielki mecz w Lidze Mistrzów ODWOŁANY. FC Barcelona na kwarantannie!

2020-10-19 7:51
Ludovic Fabregas, FC Barcelona
Autor: East News Ludovic Fabregas

W najbliższym czasie będziemy musieli przyzwyczaić się do tego, że z dnia na dzień mecze będą mogły być odwoływane. Druga fala pandemii koronawirusa coraz mocniej daje o sobie znać, co przekłada się również na świat sportu. Z powodu wykrycia zarażenia u trzech zawodników FC Barcelona, mecz tego zespołu w Lidze Mistrzów nie dojdzie do skutku.

Tak naprawdę każdy mecz zaplanowany w najbliższym czasie jest objęty ryzykiem jego odwołania. Zawodnicy regularnie przechodzą testy na obecność koronawirusa i wystarczy jego pozytywny wynik u kilku z nich, aby rywalizacja nie doszła do skutku. Przekonują się o tym kibice na całym świecie. Zdrowie zawodników jest bowiem najważniejsze i nie ma sensu narażać rywali na jego utratę. Dlatego też w najbliższej kolejce Ligi Mistrzów nie dojdzie do wielkiego hitu.

Hubert Hurkacz ma wielkie PROBLEMY GASTRYCZNE. Podjął radykalną decyzję

Prezes FEN odpowiada Wrzoskowi: OCHŁOŃ, NIE CZARUJ LUDZI! [Arena Koloseum #8]

W najważniejszych rozgrywkach klubowych w piłce ręcznej w środowy wieczór węgierskie Veszprem miało zmierzyć się z FC Barcelona. Szczypiorniści zespołu z Hiszpanii muszą poddać się jednak kwarantannie. Powodem tego było wykrycie koronawirusa u trzech zawodników Blaugrany. Wcześniej pozytywny wynik testu otrzymał Casper Mortensen.

Gwiazdor piłki ubrał sukienkę dziewczyny i zaczął kręcić pupą. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Kluby w piłce ręcznej dość mocno odczuły pandemię koronawirusa, a zwłaszcza węgierski Pick Szeged, gdzie stwierdzono aż siedem przypadków zakażenia. Nieciekawie było również w Motorze Zaporoże, gdzie chorych było dziesięciu graczy. Mecz Veszprem z Barceloną miał być największym hitem tej kolejki Ligi Mistrzów. Kibice muszą uzbroić się jednak w cierpliwość.

Najnowsze