Antonella Roccuzzo, żona Leo Messiego

i

Autor: Instagram Antonella Roccuzzo, żona Leo Messiego

Tak się żyje w Ameryce

35-letnia żona Messiego świeci biustem w internecie. Antonella Roccuzzo wywołała burzę

2023-09-02 14:41

Lionel Messi i Antonella Roccuzzo to para, która mogłaby stanowić wzór dla wszystkich młodych ludzi. Małżonkowie poznali się jeszcze w dzieciństwie, a ich relacja przetrwała zarówno wzloty, jak i upadki. Obecnie żyją w Stanach Zjednoczonych, gdzie Messi gra dla Interu Miami. W wolnych chwilach jego żona chętnie pozuje do zdjęć, a ostatnie ujęcia 35-latki zrobiły wrażenie na internautach.

Antonella Roccuzzo jest jak wino! Przynajmniej tak można wnioskować z nowych zdjęć, jakie żona Leo Messiego opublikowała w internecie. 35-letnia kobieta w ogóle nie daje po sobie poznać upływu czasu i wciąż prezentuje się jak 20-latka. Trzeba przyznać, że parze najwyraźniej służy amerykańskie powietrze. Sam piłkarz rodem z Argentyny w Interze Miami wyraźnie odżył. Z miejsca stał się tamtejszą gwiazdą i sprawia wrażenie, jakby futbol znowu dawał mu dziecięcą radość. Tymczasem jego wybranka serca na najnowszych fotkach na Instagramie prezentuje się po prostu obłędnie. Głęboki dekolt, który uwydatnił jej biust z pewnością przyczynił się do lawiny komentarzy, jaka zasypała ją przy opisywanych ujęciach.

Celia Krychowiak rozpięła spodnie publicznie, a jej piersi prawie wyleciały! Internet zawrzał

Antonella Roccuzzo z głębokim dekoltem w internecie

Nie od dziś wiadomo, że Antonella Roccuzzo bardzo dba o to, jak wygląda. W przeszłości w sieci wielokrotnie pokazywała ujęcia z ciężkich treningów, które pozwalają jej utrzymać niezwykle wysoką formę i wspaniałą rzeźbę. Tym razem wszystko to się znowu potwierdziło. Nowe zdjęcia na Instagramie to dowód na to, że wiek to tylko liczba i można czuć się doskonale nie tylko jako nastolatka. Żona Messiego do fotki założyła kusą różową bluzkę. Z czterech dostępnych guzików zapięła zaledwie dwa, co sprawiło, że jej biust dodatkowo się uwydatnił.

Oto prawda o zmarłym ojcu Cristiano Ronaldo. Musiał harować jak wół

Lawina komentarzy pod zdjęciem żony Messiego

Jak można było się spodziewać, zdjęcie bardzo szybko obiegło cały świat. W zaledwie kilkanaście godzin zgromadziło na Instagramie niemal 2 miliony polubień oraz tysiące komentarzy. Wśród nich pojawiły się zarówno pozytywne opinie fanów, jak i znajomych znanej pary. Żona Cesca Fabregasa, Daniella Semaan, napisała np.: "Mój ulubiony człowiek. Tęsknię za tobą" - stanowi to dowód na to, że obie rodziny od zawsze świetnie się rozumiały.

Najnowsze