Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska

Ania Lewandowska mówi, jak kocha najbardziej. I osiągnęła swój cel [ZDJĘCIA]

2020-01-04 10:28

Robert Lewandowski wybrał się wraz ze swoją żoną Anną oraz córeczką Klarą na Malediwy, gdzie przywitał nadejście 2020 roku. Druga połówka kapitana reprezentacji Polski nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa z okazji do relaksu w rajskim miejscu. Teraz postanowiła podzielić się z fanami kolejnymi stwierdzeniami odnośnie tego wypoczynku.

Za Lewandowskimi bardzo intensywny czas. Napastnik polskiej kadry był główną postacią zarówno reprezentacji, jak i Bayernu Monachium, gdzie często niósł całą drużynę niemal w pojedynkę na swych barkach. Nic więcej dziwnego, że gdy w Bundeslidze nadeszła kilkutygodniowa przerwa w rozgrywkach, to małżeństwo postanowiło się zrelaksować i wypocząć nieco z dala od zgiełku codziennych obowiązków.

Z tego faktu cieszy się oczywiście nie tylko Roberta, ale i Ania. Kobieta ma za sobą pracę nad wieloma interesującymi projektami, a wkrótce urodzi po raz drugi, dzięki czemu niespełna trzyletnia Klara będzie miała rodzeństwo.

Znana trenerka fitness postanowiła podzielić się z fanami kilkoma wyznaniami z pobytu na Malediwach. I cieszy się z osiągnięcia celu, jaki niewątpliwie stanowiło naładowanie baterii przed kolejnymi wyzwaniami.

Ania Lewandowska na Malediwach

i

Autor: Instagram Ania Lewandowska na Malediwach

"Dla mnie ten rok będzie OGROMNYM WYZWANIEM. Już za 3 dni... Podzielę się z Wami kolejnym projektem" - napisała Lewandowska. Jej fani mogą być zatem przekonani, że już wkrótce ponownie zrobi się o niej bardzo głośno!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze