Ania Lewandowska opowiedziała historyjkę jak z Chwili dla Ciebie. "Panowie pękali ze śmiechu"

2022-01-11 8:57
Anna Lewandowska
Autor: Artur Hojny / SUPER EXPRESS Anna Lewandowska

Wakacje zakończone, baterie naładowane, a to może oznaczać tylko jedno - czas wracać do pracy. Ania Lewandowska wypoczywała w przeróżnych zakątkach świata, ale w końcu musiała podzielić się z fanami trudnym momentem, czyli oczywiście powrotem. Przy okazji opowiedziała zabawną historyjkę. Fani z pewnością szeroko się uśmiechnęli, czytając przygodę trenerki fitness.

Wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. Tak właśnie zazwyczaj jest, że to co najprzyjemniejsze kończy się najszybciej. Przekonała się o tym Anna Lewandowska, która powrotem z wakacji pochwaliła się w mediach społecznościowych. Razem z córeczkami wracała z ciepłych krajów. Podzieliła się z fanami na Instagramie przezabawną historią, która z pewnością rozśmieszyła niejednego obserwującego. Opowieść Lewandowskiej kojarzyła się z historyjkami z "Chwili dla Ciebie", które wyjątkowym humorem podbiły świat internetu.

NIE PRZEGAP! Anna Lewandowska pokazała jędrne pośladki! Gorące zdjęcia z rajskich wakacji na Malediwach

Lewandowska z zabawną historyjką z powrotu z wakacji

Ania Lewandowska pochwaliła się fankom, jak udało jej się... przekroczyć limity bagażu. Po chwili zrobiło się jednak bardzo zabawnie, a wszyscy po prostu pękali ze śmiechu. - I nie obyło się bez małych przygód. Miałam spakowaną jedną walizkę na nas trzy, bo wygodniej. Okazało się na odprawie, że mam 14 kg nadbagażu (maksymalna waga jednego bagażu to 32 kg i w sumie dwie walizki na osobę). Dość dziwne, bo przecież przyleciałam z takim samym bagażem - opowiada trenerka fitness.

Za chwilę miał jednak miejsce nagły zwrot akcji! - Pan powiedział, że muszę coś zrobić z 14 kilogramami. Zważywszy, że byłyśmy prawie spóźnione na samolot zaczęłam otwierać walizkę, która ku mojemu zdziwieniu przedzieliła się na dwie części. Zapomniałam o tym, że sportowe walizki mają dodatkowy suwak. Panowie przy odprawie pękali ze śmiechu - kończy znakomitą historię Lewandowska.

NIE PRZEGAP! Znakomite wieści o Kamilu Stochu. Promyczek nadziei przed PŚ w Zakopanem

Historyjki z Chwili dla Ciebie

Internauci doskonale kojarzą opowieści z "Chwili dla Ciebie", które także nagle mają zwrot akcji i są niezwykle zabawne. Historyjki z gazety często podbijają internet, a niektóre przeszły do klasyka w sieci.

Anna Lewandowska - historyjka z wakacji
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska - historyjka z wakacji

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze