Znakomite wieści o Kamilu Stochu. Promyczek nadziei przed PŚ w Zakopanem

2022-01-11 8:17
Kamil Stoch
Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Zbliża się wyjątkowy moment w kalendarzu Pucharu Świata. Najlepsi skoczkowie z całego globu zjadą się do stolicy polskich Tatr, by wziąć udział w zawodach na Wielkiej Krokwi. W Zakopanem zaprezentować ma się także wypoczęty Kamil Stoch. Przed weekendem z konkursami pojawił się promyczek nadziei i światełko w tunelu. Dobre wieści wleją radość w serca kibiców?

Skoczkowie wracają do Polski. Już w ten weekend czas na zawody Pucharu Świata w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi najlepsi zawodnicy rywalizować będą przed najlepszą i najbardziej żywiołową publicznością - polskimi kibicami! Wiele wskazuje na to, że Michal Doleżal postawi w stolicy Tatr także na Kamila Stocha, lidera naszej kadry. Trzykrotny mistrz olimpijski był bez formy, ale ostatnie dni poświęcił na odpoczynek i szlifowanie dyspozycji. Pojawiło się światełko w tunelu i nadzieja, że w najbliższych dniach rzeczywiście będzie lepiej. Dobre informacje zostały przekazane przez Jana Winkla, sekretarza generalnego PZN w rozmowie ze Sport.pl.

Zobacz także: Justyna Kowalczyk nie mogła już tego dłużej ukrywać. Opowiedziała o swojej ciąży, szczere wyznanie

Kamil Stoch wraca do formy?

Wszyscy kibice trzymają kciuki za Stocha, by ten był w stanie powalczyć na Igrzyskach Olimpijskich o coś więcej niż tylko przyzwoity występ w Pekinie. Co ważne, Jan Winkiel przekazał, że humor nie opuszcza naszego mistrza. - Ostatnie dwa skoki wyglądały bardzo dobrze. Także jest kolejny promyczek nadziei. Mam nadzieję, że w Zakopanem kolejne próby będą bardzo udane. Nie chciałem mu przeszkadzać w treningu, ale machał z daleka. Nie szukał miejsca do schowania się, tylko jest bardziej otwarty. Był uśmiechnięty. To dobrze, bo bałem się, że jak wszyscy będą na skoczni na niego patrzyli, to będzie smutny czy też zafrasowany, a to nie wyglądało tak źle - przyznał.

Zobacz, w jakich warunkach mieszka Kamil Stoch. Jego dom przypomina ośnieżony pałac z bajki.

Wszyscy polscy skoczkowie uwielbiają Wielką Krokiew. Także zagraniczni przybysze lubią czuć atmosferę, która porywa w Zakopanem. Fanatyczni kibice, trąbki i żywiołowy doping - czego więcej trzeba? - Patrząc na te ostatnie skoki można też spokojnie spojrzeć na najbliższy weekend - daje nadzieję w rozmowie ze Sport.pl Jan Winkiel.

PŚ Zakopane - Kiedy?

Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem już w ten weekend 14-16 grudnia. Odbędą się dwa konkursy - drużynowy i indywidualny, kolejno w sobotę i niedzielę. Transmisje na żywo na antenach Telewizji Polskiej i Eurosporcie 1.

NIE PRZEGAP! Kamil Stoch odpoczywał w przepięknym domu. Ośnieżony wygląda niczym pałac z bajki. Mieszka jak książę

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze