Kamil Stoch odpoczywał w przepięknym domu. Ośnieżony wygląda niczym pałac z bajki. Mieszka jak książę

2022-01-10 13:23
Kamil Stoch i jego dom
Autor: ART SERVICE SUPER EXPRESS / AP PHOTO Kamil Stoch i jego dom

Wciąż czekamy na wystrzelenie z formą w wykonaniu lidera naszej kadry. Kamil Stoch po słabszych startach w Turnieju Czterech Skoczni wrócił do Polski, by nieco odpocząć i wzmocnić przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Gwiazdor drużyny Michala Doleżala mieszka w przepięknym domu w Zębie i to tam miał nabierać sił. Ośnieżony dom wygląda jak pałac z bajki. Trudno nie odnieść wrażenia, że król skoczków mieszka niczym książę.

Kamil Stoch nie rozpoczął dobrze nowego sezonu Pucharu Świata. Lider naszej kadry podczas Turnieju Czterech Skoczni radził sobie, niestety, fatalnie i w efekcie razem z Michalem Doleżalem podjęto decyzję o tym, że skoczek wróci do kraju. W domu w Zębie miał odpocząć przed najważniejszymi tygodniami tej zimy. Najpierw w weekend rywalizacja przeniesie się na szczęśliwą dla Biało-czerwonych Wielką Krokiew. Kibice liczą na odzyskanie formy przez Polaków właśnie w Zakopanem. Zanim wrócił do treningów, Stoch wypoczywał w pięknym pałacu, w którym mieszka.

NIE PRZEGAP! Michal Doleżal usłyszał od Kamila Stocha tylko jedno. Chodzi o przyszłość, ważne słowa przed PŚ w Zakopanem

Tak mieszka Kamil Stoch. Zobacz zdjęcia jego domu

Dom Kamila Stocha zwłaszcza zimą wygląda fenomenalnie. Trudno nie mieć wrażenia, że przypomina pałac niczym z bajki. Kamil Stoch razem z ukochaną żyją, jak książę z księżniczką. Z domu w Zębie roztacza się przepiękny widok na góry. Zobacz w galerii poniżej, jak prezentuje się niezwykła posiadłość naszego mistrza skoków.

Kamil Stoch w tym sezonie odstaje od optymalnej dyspozycji, do której przyzwyczaił nas w ostatnich latach. Po ostatnich konkursach w Bischofshofen, lider kadry Michala Doleżala zajmuje szesnaste miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Do tej pory zgromadził 216 punktów i traci do lidera Ryoyu Kobayashiego aż 675 punktów.

Zobacz także: Szef TVP Sport wbił szpilę TVN-owi. Potężny spadek oglądalności skoków narciarskich

PŚ Zakopane - Kiedy?

Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem już w ten weekend 14-16 grudnia. Odbędą się dwa konkursy - drużynowy i indywidualny, kolejno w sobotę i niedzielę. Transmisje na żywo na antenach Telewizji Polskiej.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze