Anita Werner bierze ślub ze znanym dziennikarzem?! Wyciekły kulisy uroczystości [ZDJĘCIA]

2020-09-17 19:16 JWa
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk
Autor: Tomasz Radzik Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

To będzie jeden z najważniejszych dni w ich życiu! Choć starają się chronić sprawy prywatne, to pojawiły się informacje na temat ich ślubu. Ceniona dziennikarka Anita Werner i jej wybranek serca już wkrótce mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Wygląda na to, że ceremonia to tylko kwestia czasu. A z Michałem Kołodziejczykiem z Canal+ znaną dziennikarkę telewizyjną łączą wspólne pasje.

Anita Werner osiem lat temu przeżyła ogromną tragedię. Niespodziewanie w Afryce zmarł jej ukochany Kacper Godycki-Ćwirko. Ceniona dziennikarka telewizyjna długo nie mogła poradzić sobie ze stratą. Na szczęście na nowo odnalazła szczęście. Jej drugą połówką okazał się być dziennikarz Canal+ Michał Kołodziejczyk. Choć znają się od dawna, to mniej więcej rok temu relacja zaczęła się zacieśniać. Wygląda na to, że parze jest na tyle dobrze ze sobą, że już planuje kolejne kroki na drodze do wspólnego szczęścia. Z informacji magazynu "Dobry Tydzień" wynika, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk planują ślub!

Bartosz Kurek spytał żonę Annę czy go kocha. Odpowiedź była zaskakująca

Oboje rozumieją się doskonale. Według przyjaciół Anity Werner dziennikarka jest skłonna poświęcić wszystko dla swojej miłości. Tym bardziej, że mają wspólne pasje - podróże i sport. Ostatnio pracowali nawet nad wspólną książką "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Zakochani przemierzali Irlandię Północną, Kosowo czy Bośnię i Hercegowinę.

Piotr Żyła przez to ZDJĘCIE przeturlał fanów ze śmiechu. Pisali mu kultowe "XD"

Jeśli informacje przyjaciół Anity Werner przekazane "Dobremu Tygodniowi" się potwierdzą, to parze należy życzyć dużo miłości i wytrwałości. Sama dziennikarka podgrzała atmosferę, publikując zdjęcie z wymownym podpisem: "Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy razem na zdjęciu mieli tyle biżuterii. I to nie na mojej dłoni".

Tomasz Iwan z ręką MIĘDZY NOGAMI pięknej brunetki. 500 złotych w tle [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Najnowsze