Tomasz Iwan z ręką MIĘDZY NOGAMI pięknej brunetki. 500 złotych w tle [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-09-17 5:55 pff
Czuły dotyk Iwana
Autor: PAPARA18 Niesforna prawa dłoń Iwana odważnie przemierzała udo seksownej pannicy

W reprezentacji Polski był dyrektorem prawą ręką selekcjonera Adama Nawałki (63 l.), ale dziś ta prawa ręka dalej jest w formie. Choć Tomasz Iwan to już nie młodzieniaszek (49 lat), wciąż młode dziewczęta lgną do niego jak pszczoły do miodu. Fotoreporterzy przyłapali byłego reprezentanta Polski na miłosnych igraszkach z długonogą brunetką.

Było przed 7:00, poranny brzask dopiero zaczynał rozświetlać centrum Warszawy. Ludzie pracujący na pierwszą zmianę zmierzali na dyżury, po drodze nieoczekiwanie mogli ogrzać się w blasku miłosnego napięcia pomiędzy piękną parą. Iwan nie szczędził seksownej młódce czułości, a jego niesforna dłoń czule ogrzewała wewnętrzną część uda dziewczyny. Oblubienica Iwana jednocześnie rozmawiała przez telefon i wsłuchiwała się w słowa wyszeptywane jej do ucha przez byłego reprezentanta Polski.

POTWORNIE wychudzona Celia Krychowiak w PRZEDZIWNYM stroju. Tam ewidentnie czegoś brakuje!

Zakochany Tomasz Iwan w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim jest Tomasz Iwan? Były reprezentant Polski i prawa ręka Adama Nawałki

Para spędziła z pewnością bardzo miły poranek w modnej Hali Koszyki w Warszawie. Przed budynek wyszli przed 7 rano, ale zmęczenie długą nocą nie ostudziło miłosnego żaru. Sielankę tylko na chwilę przerwał kelner. Iwan błyskawicznie wyjął portfel, wyłuskał z niego banknot o największym nominale (500 zł) i wręczył mężczyźnie. Ten w ramach podziękowania ukłonił się byłemu piłkarzowi po pas. Pewnie pomyślał sobie, uśmiechając się pod nosem: „Oby jak najwięcej tak hojnych klientów!”.

Czy Tomasz Iwan ma żonę? Sytuacja miłosna byłego współpracownika Adama Nawałki

Najnowsze