Czy Tomasz Iwan ma żonę? Sytuacja miłosna byłego współpracownika Adama Nawałki

2020-09-17 4:25 Mil
Tomasz Iwan
Autor: Paweł Skraba/Super Express Przyjaz reprezentacji Polski do hotelu w Soczi

Tomasz Iwan był ważną częścią reprezentacji Polski, która w ostatnich latach odnosiła znakomite wyniki. 49-latek pełnił funkcję dyrektor kadry i odgrywał niezwykle istotną rolę m.in. w relacjach zespołu ze sztabem szkoleniowym. Jego praca w biało-czerwonych barwach zakończyła się jednak wraz z odejściem selekcjonera Adama Nawałki. A jak wygląda prywatne życie mężczyzny?

Obecnie polskiej kadrze nie idzie już tak dobrze jak jeszcze kilka lat temu, chociaż wyniki, jakie odnosi zespół narodowy pod wodzą Jerzego Brzęczka, w gruncie rzeczy są udane. Fani mają jednak sporo zastrzeżeń do stylu. Nie ma co ukrywać, że ekipa za kadencji Adama Nawałki prezentowała się dużo efektownej, stąd też wielka tęsknota fanów za tamtymi czasami. Jedną z istotnych ich postaci, choć z drugiego szeregu, był Tomasz Iwan.

Zakochany Tomasz Iwan w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jako zawodnik zwiedził kilka krajów. Karierę zakończył w 2006 roku w barwach Lecha Poznań, a wcześniej występował w Austrii, Turcji czy Holandii. W latach 2013-2018 pełnił funkcję dyrektora reprezentacji Polski, będąc z nią m.in. na mistrzostwach Europy we Francji w 2016 roku, na których "Biało-czerwoni" otarli się o półfinał przegrywając z Portugalią dopiero po rzutach karnych. "Ajwen" odszedł z kadry po tym, jak ta wróciła do Polski na tarczy z mistrzostw świata w Rosji.

Kim jest Tomasz Iwan? Były reprezentant Polski i prawa ręka Adama Nawałki

CZY TOMASZ IWAN MA ŻONĘ?

W życiu prywatnym Iwan przez kilka lat był związany z młodszą od siebie trenerką fitness - Natalią Jakułą. W 2016 roku na świat przyszło nawet ich dziecko. Niestety - na przełomie 2018 i 2019 roku zaczęły pojawiać się informacje o poważnym kryzysie w ich związku. Od tej pory nie są już parą, co widać chociażby po mediach społecznościowych sportsmenki, która nie publikuje już zdjęć z ojcem swojego dziecka.

Najnowsze