POTWORNIE wychudzona Celia Krychowiak w PRZEDZIWNYM stroju. Tam ewidentnie czegoś brakuje!

2020-09-16 9:45 DKO
Celia Krychowiak
Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

Grzegorz i Celia Krychowiakowie tworzą parę w zasadzie idealną. Nie dość, że połączyła ich wielka miłość, to w dodatku dzielą wspólne pasje. Te największe to podróżowanie oraz moda. Oboje nie boją się stawiać na odważne kreacje, które wywołują przeróżne reakcje. Żona reprezentanta Polski pokazała się ostatnio w dość nietypowym stroju.

Ciężko znaleźć taką drugą parę w polskim sporcie jak Celia i Grzegorz Krychowiakowie. Francuska modelka i polski piłkarz są ze sobą już od wielu lat, ale dopiero niedawno postanowili sformalizować swój związek. Małżeństwo jest bardzo medialne, co widać po ich mediach społecznościowych. Zarówno Grzegorz, jak i Celia bardzo często publikują zdjęcia na Instagramie.

Justyna Żyła jak nowa dziewczyna Piotra - została AKTORKĄ! Gra w ZNANYM SERIALU

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W przypadku partnerki reprezentanta Polski są to fotografie prezentujące najnowsze kreacje, jak na modelkę przystało. Często są one szeroko komentowane przez jej fanów. Nie inaczej było i tym razem. We wtorek Celia obchodziła urodziny i z tej okazji postanowiła założyć nietypowy strój. Modelka zaprezentowała się bowiem w asymetrycznym kostiumie bez lewego rękawa.

Cristiano Ronaldo OKRUTNIE WYŚMIANY. Wszystko przez piżamę za OGROMNE pieniądze [ZDJĘCIE]

- Bardzo, bardzo dziękuję za liczne życzenia, które przesłaliście mi z okazji urodzin. Celebrujemy ten szczególny dla mnie dzień w specjalnym asymetrycznym stroju od Balamonte - czytamy w opisie do fotografii. Uwagę zwraca również sylwetka Celii. Wydaje się, że modelka jakby zrzuciła kilka kilogramów, choć najprawdopodobniej to spowodowane pozą żony Polaka.

Najnowsze