Piotr Żyła przez to ZDJĘCIE przeturlał fanów ze śmiechu. Pisali mu kultowe "XD"

2020-09-17 18:00 JWa
Piotr Żyła, uśmiech
Autor: EastNews uśmiechnięty Piotr Żyła

Piotr Żyła to jeden z najsympatyczniejszych sportowców w Polsce. Znany skoczek narciarski wiele razy pokazywał kibicom swoją radosną twarz. Fani kochają go nie tylko za sportowe wyniki, ale właśnie tę sympatyczną stronę. Po raz kolejny udowodnił, że ma wielki dystans do siebie po publikacji zdjęcia na Instagramie. Piotr Żyła wcielił się na nim w... samolot, co kompletnie rozbroiło komentujących!

Piotr Żyła wiele razy udowadniał, że traktuje życie z przymrużeniem oka. Dzięki jego publikacjom na Instagramie, fani mają możliwość zajrzenia za kulisy pracy polskich skoczków narciarskich, a sam "Wiewiór" dba o to, żeby materiały przedstawiane były z przymrużeniem oka. Tym razem Piotr Żyła podzielił się fotką ze zgrupowania w Garmisch-Partenkirchen. Na obrazku widzimy lecącego wysoko Piotra Żyłę w letnim otoczeniu obiektu, na którym co roku odbywa się jeden z konkursów prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni.

Piotr Żyła otrzymał BOLESNY CIOS. Justyna Żyła kontynuuje WOJNĘ z byłym mężem [ZDJĘCIE]

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piotr Żyła rozbawił kibiców przede wszystkim podpisem, jaki zamieścił przy zdjęciu. W swojej opinii wcielił się w... ogromny samolot. Skok najwyraźniej poszedł mu tak dobrze, że potrzebował specjalnej zgody na lądowanie! "Boeing 747 prosi o pozwolenie na lądowanie. Albo jeszcze nie" - napisał na portalu społecznościowym sympatyczny "Wiewiór".

Piotr Żyła otrzymał STRASZNĄ WRÓŻBĘ! Chodzi o DZIECI i NOWĄ DZIEWCZYNĘ

Piotr Żyła doczekał się wielu sympatycznych komentarzy. Jego kibice nie zawiedli i zostawili po sobie radosny ślad. W wielu komentarzach pojawiało się kultowe już w polskim internecie "XD", oznaczające wyjątkowe rozbawienie autora. "Tu Wieża... nawet się nie wygłupiaj" - napisał w żartobliwym tonie inny z fanów. "Pieter nie masz pozwolenia na lądowanie... musisz lecieć na lotnisko zapasowe ląduj na Wielkiej Krokwi 🙈🙈🙈😁😁😁" - napisał kolejny komentujący.

Piotr Żyła TOTALNIE zachwycony. Może TO robić nawet w maseczce!

Najnowsze