Piotr Żyła otrzymał STRASZNĄ WRÓŻBĘ! Chodzi o DZIECI i NOWĄ DZIEWCZYNĘ

2020-09-06 22:11 MD
Piotr Żyła
Autor: Paweł Skraba Piotr Żyła

W ostatnich tygodniach ponownie bardzo głośno zrobiło się na temat relacji Piotra Żyły z jego byłą żoną Justyną, a także z ich wspólnymi dziećmi. Po medialnej wymianie ognia, skoczek korzysta teraz z ostatnich dni lata i odpoczywa w pięknej scenerii. Nie wszyscy jednak pochwalają taki obrót spraw - na swoim Instagramie sportowiec dostał komentarz, który może zaboleć.

Odkąd tylko małżeństwo skoczka z jego obecnie byłą już żoną Justyną wygasło, pomiędzy niegdyś zakochanymi w sobie ludźmi zrobiło się bardzo niespokojnie. Kobieta często obrzucała mężczyznę oskarżeniami, ten również nie pozostawał jej dłużny i ukazywał swoim zdaniem złe zachowania eksżony. Nasiliło się to także w ostatnich tygodniach, gdy Żyła opublikował wiadomości tekstowe, jakie dostawał od matki swoich dzieci. Ta z kolei także broniła się atakiem.

Justyna Żyła ma do Piotra pretensje m.in. o to, że dużo większą uwagę poświęca rozwojowi relacji ze swoją nową partnerką zamiast opiekować się pociechami. I właśnie do tego odniosła się jedna z użytkowniczek Instagramu pod najnowszą publikacją sportowca. - A gdzie dzieci, które potrzebują TATY na rozpoczęcie szkoły, one nic nie są winne. Piotrze, kiedyś miłość zniknie, dziewczyna pobawi się, bo sławny jesteś, relacji z dziećmi nie naprawisz, bo będzie za późno - napisała internautka.

Trudno spodziewać się, aby tak złowróżbne słowa wywarły na Piotrze Żyle większe wrażenie, zwłaszcza pisane przez osobę, której w życiu realnym zapewne kompletnie nie zna. Z pewnością jednak pozostawiają pewne pole do refleksji...

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.