Anna Lewandowska z żoną Messiego

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska

Warto o to dbać!

Anna Lewandowska promuje bakterie! Dlaczego to robi? Ważna porada od trenerki fitness

2023-03-17 8:58

Bakterie kojarzą się nam z czymś szkodliwym, co nie pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. A to błąd! Anna Lewandowska stara się przypominać o tym, że nie wszystko, co nam się źle kojarzy jest realnie złe. Trenerka fitness zrobiła to w najnowszym poście na Instagramie. Przy okazji Lewandowska promowała też swój nowy produkt.

Anna Lewandowska robi wiele, by promować dobre odżywianie i zdrowy styl życia. W najnowszym wpisie na Instagramie trenerka fitness zdecydowała się na promowanie, czegoś, co nikomu raczej nie kojarzy się dobrze. Lewandowska przypomniała, że w naszym organizmie nie brakuje także bakterii, które są pomocne. W naszym ciele ma być ich od 1,5 do 2 kilogramów. Niewielu z nas zdaje sobie z tego sprawę!

Premie za Ligę Konferencji Europy. Tyle Lech Poznań zarobił w europejskich pucharach. Wielkie pieniądze

Lewandowska o bakteriach jelit. "Warto o nie zadbać"

Anna Lewandowska przypomniała, że trzeba dbać o zdrowe bakterie, których nie brakuje w naszym organizmie.

- Czy wiecie, że w naszych jelitach znajduje się aż od 1,5 kg do 2 kg bakterii? Warto o nie odpowiednio zadbać, bo jak wskazują liczne badania, kondycja naszej mikrobioty może wpływać na sen i powiązane z nim funkcje fizjologiczne - napisała na Instagramie trenerka fitness.

Niewiarygodne, czego dokonała Iga Świątek. Znalazła się w elitarnym gronie, te nazwiska mówią same za siebie

Popularna influencerka przypomina, że ważna jest nie tylko suplementacja (reklamowała przy okazji swój produkt), ale także chociażby odstawienie "śmieciowego" jedzenia, m.in. fast-foodów.

- Jeśli chcecie zrobić dla swoich jelit coś dobrego, to ograniczcie śmieciowe jedzenie, wprowadźcie błonnik i sięgnijcie po probiotyk - kończy.

Listen on Spreaker.
Najnowsze