Reprezentacja Brazylii

Autor: East News Reprezentacja Brazylii

Brazylia - Chile, wynik 1:1. Brazylia wygrywa po karnych! Zapis relacji na żywo

2014-06-29 10:00

Brazylia awansowała do ćwierćfinału mundialu po dramatycznym boju, zakończonym rzutami karnymi z Chile. Po 90 minutach był remis 1:1. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięć, więc zwycięzcę wyłoniły rzuty karne. "Jedenastki" lepiej wykonywali Brazylijczycy.

Brazylia - Chile 1:1 po dogrywce (1:1, 1:1), karne 3:2
David Luiz 18 - Sanchez 32

Zobacz: Gdzie obejrzeć skrót meczu Brazylia - Chile? [WIDEO]

Karne: 1-0 David Luiz, 1-0 Mauricio Pinilla (obronił Julio César), 1-0 Willian (obok bramki), 1-0 Alexis Ssnchez (obronił Julio César), 2-0 Marcelo, 2-1 Charles Aránguiz, 2-1 Hulk (obronił Claudio Bravo), 2-2 Marcelo Diaz, 3-2 Neymar, 3-2 Gonzalo Jara (słupek)

Brazylia: Julio Cesar - Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo - Hulk, Fernandinho (72. Ramires), Oscar (106. Willian), Luiz Gustavo, Neymar - Fred (64. Jo)

Chile: Claudio Bravo - Mauricio Isla, Francisco Silva, Gary Medel (108. Jose Rojas), Gonzalo Jara, Eugenio Mena - Charles Aránguiz, Arturo Vidal (87. Mauricio Pinilla), Marcelo Diaz - Alexis Sanchez, Eduardo Vargas (57. Felipe Gutiérrez)

Żółte kartki: Dani Alves, Jo, Hulk, Luiz Gustavo - Mena, Silva, Pinilla

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail