Była gwiazda poszła do baru na drinki. Kelnerzy ONIEMIELI, gdy zobaczyli OGROMNY napiwek

2020-05-21 14:28 MSo
Chad Johnson
Autor: Instagram / Chad Johnson Chad Johnson

Cały świat powoli wraca do normalności. W kolejnych krajach podejmowane są decyzje o wycofywaniu się z obostrzeń - inaczej nie jest także w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsze władze zdecydowały się na zezwalanie obywatelom na chodzenie do barów, pubów czy restauracji. Były gwiazdor NFL, Chad Johnson skorzystał z tej możliwości. Kelnerzy oniemieli, gdy zobaczyli jak duży napiwek im zostawił.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat i niemal wszystkie dziedziny życia. Wielkie straty odniesie także cała branża gastronomiczna, która była zamknięta przez wiele tygodni. W Stanach Zjednoczonych sytuacja powoli wraca do normy. Skorzystał z tego były zawodnik NFL, a obecnie ekspert, Chad Johnson.

Były futbolista takich drużyn jak New England Patriots czy Miami Dolphins wypił drinki za niespełna 40 dolarów. Jak pokazał na swoim Twitterze "Bleacher Report", Johnson udowodnił jednak, że ma gest i chce pomóc pracownikom, zostawiając gigantyczny napiwek. Ten robi wielkie wrażenie!

Mistrz świata z Chelsea DRŻY przed koronawirusem. ODMÓWIŁ wzięcia udziału w treningu

Na zdjęciu widać, że były zawodnik postanowił dać obsłudze... tysiąc dolarów napiwku! - Gratuluję ponownego otwarcia, przykro mi z powodu pandemii koronawirusa. Kocham was, mam nadzieję, że to wam pomoże - napisał w krótkiej notce.

Chad Johnson przez jedenaście lat występował w najlepszej lidze futbolu amerykańskiego, NFL! Grał dla trzech klubów, Cincinnati Bengals, New England Patriots i Miami Dolphins.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze