Mistrz świata z Chelsea DRŻY przed koronawirusem. ODMÓWIŁ wzięcia udziału w treningu

2020-05-21 14:04 PO
N'Golo Kante, Alexis Sanchez, Chelsea, Arsenal
Autor: East News

Kluby Premier League wracają powoli do treningów. Ćwiczą również piłkarze Chelsea Londyn, ale bez mistrza świata N’Golo Kante. Pomocnik odmówił treningów, bo obawia się zakażenia koronawirusem.

Jeszcze we wtorek Kante brał udział w treningu Chelsea. Został też przebadany na obecność koronawirusa i uzyskał negatywny wynik. Dzień później odmówił jednak wzięcia udziału w treningu z obawy przed zakażeniem koronawirusem. Co ważne, francuski pomocnik uzyskał zgodę trenera Franka Lamparda na opuszczenie klubu. Nie wiadomo jak długo potrwa ten „urlop”, ale na razie Kante może trenować w domu.

Kolejny WIELKI klub chce Arkadiusza Milika. To byłby OGROMNY hit!

Wcześniej obawę przed treningami mieli piłkarze Watfordu. U jednego z zawodników i dwóch pracowników klubu wykryto koronawirusa, co wywołało lawinę. Najpierw treningów odmówił kapitan Troy Deeney, a potem inni zawodnicy.

Lewandowska znowu w ciąży! Wielka radość w domu Roberta i Ani

- Wystarczy jedna osoba, by zakazić się w grupie. Nie chcę przynosić tego do domu. Mój syn ma zaledwie pięć miesięcy, miał trudności z oddychaniem, nie chcę narażać go na większe niebezpieczeństwo – powiedział zszokowany Deeney.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze