Lewandowska znowu w ciąży! Wielka radość w domu Roberta i Ani

2020-05-21 8:16 PO
Robert Lewandowski z mamą i siostrą Mileną
Autor: INSTAGRAM Robert Lewandowski z mamą i siostrą Mileną

To wspaniała wiadomość! Rodzina Lewandowskich wkrótce powiększy się o kolejne maleństwo. Po maleńkiej Laurze na świecie pojawi się dziecko siostry Roberta – Mileny, która jest w zaawansowanej ciąży.

Robert Lewandowski ma jedną siostrę, Milenę. Rodzeństwo jest mocno zżyte od najmłodszych lat i teraz mocno przeżywają wydarzenia z życia brata/siostry. Milena z pewnością mocno czekała na przyjście na świat Laury, a teraz sama będzie rodzić.

Niemcy w końcu nam zazdroszczą! Tak bardzo, że zrobili z Lewandowskiego "swojego"

Robert i Ania Lewandowscy mają już dwoje dzieci – trzyletnią Klarę i dwutygodniową Laurę. Milena Lewandowska i jej mąż Radosław mają już syna Leona, a teraz oczekują na przyjście na świat kolejnego dziecka. Będzie ono czwartym w rodzinie Lewandowskich, co mocno ucieszy zapewne mamę Roberta – Iwonę Lewandowską.

PZPN wydał KATEGORYCZNY zakaz. Kluby PKO Ekstraklasy mają teraz duży problem

Z kolei mama Ani Lewandowskiej postanowiła ruszyć do Monachium, by wspomóc córkę w wychowaniu Laury. Jak podaje „Pomponik”, pani Maria Stachurska skorzystała z łączenia rodzin i przekroczyła niemiecką granicę. Jest już w Monachium i udziela się przy opiece nad Laurą.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę
Najnowsze