Druga córka Lewandowskich: Laura ma jeden dzień i pierwszy milion na koncie

2020-05-07 9:53
Robert Lewandowski z Laurą
Autor: Instagram Robert Lewandowski z Laurą

Choć ma za sobą dopiero pierwszy dzień życia na tym świecie, to momentalnie podbiła serca kibiców! Wieść o przyjściu drugiej córki Roberta i Anny Lewandowskich na świat opanowała temat rozmów między kibicami. Laura Lewandowska urodziła się 6 maja, a już na swoim koncie ma pierwszy milion. Jak to możliwe?!

Po wielu miesiącach oczekiwania na świecie pojawiło się drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich! Mała Laura z miejsca podbiła serca kibiców. - Cześć, malutka. Witaj na świecie, Laura. Dobra robota, Mamusiu - taki wpis pod pierwszym zdjęciem z maleństwem na Instagramie opublikował szczęśliwy kapitan reprezentacji Polski.

Anna Lewandowska pokazała pierwsze ZDJĘCIE Laury! Ważny szczegół na ręce

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Na całe szczęście poród nastąpił bez większych problemów! Trenerka fitness razem z dziewczynką mogła wrócić już do domu. Co ciekawe, Laura ma być małym głodomorem! - Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi - opowiedziała Maria Stachurska w rozmowie z PAP cytowana przez Plotek.pl.

- Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super - pisała na Instagramie Lewandowska. Laura ma na koncie pierwszy sukces - zgromadziła pierwszy milion. O co chodzi? Pod pierwszym zdjęciem, które zostało opublikowane na koncie Roberta, w niecały dzień zgromadziła milion polubień!

Laura Lewandowska została ulubienicą kibiców, tak jak w pierwszych dniach życia furorę robiła Klara! Pod zdjęciem Anny, na którym widać kawałek twarzy i rączkę w niecałą godzinę zebrała niemal 50 tysięcy kolejnych "lajków"!

Anna Lewandowska urodziła. Laura to mały GŁODOMÓR! Nie może oderwać się od piersi! [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze