Robert Lewandowski z Laurą

i

Autor: Instagram Robert Lewandowski z Laurą

Anna Lewandowska urodziła. Laura to mały GŁODOMÓR! Nie może oderwać się od piersi! [WIDEO]

2020-05-07 8:30

Wiadomo, że dobre odżywianie to dla dzieci klucz do prawidłowego rozwoju! W przypadku Klary doskonale dbają to rodzice, więc na pewno nie inaczej będzie w przypadku małej Laury Lewandowskiej. Dziś wiadomo, że mała jest wielkim głodomorem i nie może oderwać się od piersi. Powiedziała o tym mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska.

To był zupełnie inny poród niż małej Klarci! Co najważniejsze, udało się uniknąć komplikacji i Anna Lewandowska już niedługo będzie mogła wyjść do domu! - Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura - opowiada w rozmowie z PAP Life Maria Stachurska.

Anna Lewandowska urodziła. Wiemy, jak przebiegał poród Laury! Ile trwał?

Laura Lewandowska przyszła na świat w klinice w Monachium, podobnie zresztą jak starsza siostra. Szczęśliwa babcia zdradziła też kilka innych szczegółów. Dzięki jej relacji dowiedzieliśmy się, że Laura od pierwszego dnia ma niesamowity apetyt i momentami ciężko jest ją odciągnąć od pokarmu!

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

- Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi - opowiedziała Maria Stachurska w rozmowie z PAP cytowana przez Plotek.pl. Z pewnością druga córeczka pary będzie się odżywiała zupełnie zdrowo! To także połączy ją z pierwszym dzieckiem Lewandowskich, Klarą! O to rodzice zadbają z pewnością!

Robert Lewandowski nie nacieszy się Laurą! Już w sobotę zaczyna przymusową kwarantannę [WIDEO]

Anna Lewandowska urodziła: Ważny trop w sprawie GLUTENU dla Laury! Dzieci Lewandowskich mogą go jeść?

Co wiesz o Annie Lewandowskiej?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście odbył się ślub Anny i Roberta Lewandowskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze