Katarzyna Zillmann, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Agnieszka Kobus-Zawojska

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express

Drużyna polskich medalistek olimpijskich się rozpada! Wielki skandal w tle

2021-11-16 18:24

Dopiero co polscy kibice zachwycali się srebrnym medalem polskiej kobiecej czwórki podwójnej na igrzyskach olimpijskich w Tokio, a już muszą się liczyć z tym, że ta znakomita drużyna po prostu się... rozpada. Wszystko wskazuje na to, że nie będziemy już oglądali wspólnych występów Agnieszki Kobus-Zawojskiej, Marii Sajdak, Marty Wieliczko oraz Katarzyny Zilmann.

Po letnich igrzyskach olimpijskich to właśnie wspomniane wioślarki były na ustach całego kraju. Pokazały się bowiem ze znakomitej strony, co przełożyło się na wywalczenie srebrnych medali w najważniejszej imprezie sportowej na świecie. Niestety - wszystko wskazuje na to, że sukces ten będzie ostatnim wioślarskiego zespołu w takim właśnie składzie personalnym. Jak informuje "TVP Sport", olimpijska czwórka ma się ku rozpadowi i zaniecha kolejnych startów w takich personaliach.

ZOBACZ TEŻ: Mariusz Pudzianowski przed laty wyglądał jak młody bóg! Zdębieliśmy, gdy gwiazdor KSW odkopał stare zdjęcie

Dwie najbardziej doświadczone wioślarki z wymienionej czwórki, a więc Agnieszka Kobus-Zawojska oraz Maria Sajdak, zdecydowały się już nie uczestniczyć w zgrupowaniach reprezentacji Polski. Swoją decyzję motywują faktem konieczności skupienia się na sprawach rodzinnych oraz chęci odpoczynku po intensywnych latach uprawiania sportu. Jak jednak dodaje "TVP Sport", w środowisku wioślarskim mówi się o nieporozumieniach zawodniczek z trenerem kadry kobiet, Jakubem Urbanem, co może wywołać wielki skandal.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Jaka ostatecznie nie byłaby prawda, z całą pewnością wszyscy fani polskich srebrnych medalistek olimpijskich z Tokio mogą się smucić, że nie będzie im dane więcej oglądać zespołu w takim właśnie składzie personalnym. Nawet jednak jeśli Agnieszka Kobus-Zawojska oraz Maria Sajdak podjęły decyzję o zaniechaniu dalszej walki w barwach reprezentacji Polski, to z pewnością będzie nam dane jeszcze ujrzeć z orzełkiem na piersi Katarzynę Zillmann oraz Martę Wieliczko.

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze