Mariusz Pudzianowski sprzed lat

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski sprzed lat

Mariusz Pudzianowski przed laty wyglądał jak młody bóg! Zdębieliśmy, gdy gwiazdor KSW odkopał stare zdjęcie

2021-11-16 16:30

Mariusz Pudzianowski od wielu lat jest obecny w świecie sportu i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Na przestrzeni kolejnych lat swojej kariery, "Dominator" oczywiście nie zmieniał i wielu fanów może dziś nie pamiętać, jak Pudzianowski wyglądał w czasach swojej młodości. Na ratunek przyszedł sam gwiazdor KSW, który odkopał fotografię z okresu, gdy miał 26 lat. Oniemieliśmy po zobaczeniu, jak wtedy wyglądał.

Fani Mariusza Pudzianowskiego, którzy śledzą jego profile w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że archiwum prywatne jednej z największych gwiazd KSW jest naprawdę obszerne i znajduje się w nim masa zdjęć sprzed lat, których internauci nie mieli okazji do tej pory widzieć. "Pudzian" raz na jakiś czas odkopuje kolejne fotografie, z początków swojej kariery oraz zawodów strongmanów. Nie inaczej było tym razem, gdy Mariusz Pudzianowski pochwalił się zdjęciem ze swojej młodości. 

Norman Parke będzie się bił z Marcinem Najmanem?! Po tym wpisie Stormina zrobiło się ciekawie

Mariusz Pudzianowski regularnie pojawia się na galach KSW, gdzie mierzy się w kolejnych walkach wieczoru, przez co fani sportów walki na bieżąco mogą widzieć, jak wraz z wiekiem zmienia się "Pudzian". Większość z nich może jednak nie pamiętać, jak Pudzianowski wyglądał jeszcze kilkanaście lat temu, gdy był dopiero na początku swojej kariery. Zdjęcie, które odkopał gwiazdor KSW pokazuje, że wyglądał obłędnie. 

Krzysztof Radzikowski zaorał Jacka Murańskiego przed FAME MMA 12! Poszedł po bandzie, posypały się gromkie brawa

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Mariusz Pudzianowski odkopał zdjęcie z czasów młodości! Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądał mając 26 lat

Ile wtedy na karku było? - zapytał jeden z internautów pod zdjęciem Mariusza Pudzianowskiego sprzed lat. Okazuje się, że gwiazdor KSW był w kwiecie wieku i przyznał, że w chwili, kiedy wykonana była ta fotografia, miał zaledwie 26 lat. Już wtedy gwiazdor KSW wyglądał niezwykle dojrzale, mogąc się pochwalić fantastyczną sylwetką i muskulaturą, wyglądając jak młody bóg.

Popek pokazał napakowaną gołą klatę. Coś takiego zniosą tylko twardziele

Pudzianowski daleki od emerytury 

Pomimo tego, że Mariusz Pudzianowski od wielu lat wylewa siódme poty na siłowniach, najpierw przygotowując się do zawodów dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później trenując przed kolejnymi walkami w KSW, "Dominator" nie ma zamiaru przechodzić na emeryturę. Przed kilkoma tygodniami 44-latek stoczył swoją 24. walką w klatce KSW, błyskawicznie pokonując Bombardiera na KSW 64. Fani Pudzianowskiego mogą się jednak spodziewać, że już niebawem znowu przyjdzie nam zobaczyć "Pudziana" w oktagonie, ponieważ chętnych na walkę z nim nie brakuje. 

Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski - Materla?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze