Legia Warszawa - Arka Gdynia

Autor: CYFRA SPORT Legia Warszawa - Arka Gdynia

Finał Pucharu Polski: Arka Gdynia - Legia Warszawa TV NA ŻYWO. TRANSMISJA, STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Legia - Arka w finale PP 2018? Na którym programie?

2018-05-02 13:56

Finał Pucharu Polski TV NA ŻYWO: Arka Gdynia - Legia Warszawa TRANSMISJA, STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć finał Legia - Arka w PP 2018? Na którym kanale? Już 2 maja na PGE Narodowym Legia i Arka powalczą o Puchar Polski. Faworytem są legioniści. Czy broniąca trofeum Arka sprawi kolejną sensację? O której godzinie mecz Legia - Arka w finale PP? Finał Pucharu Polski TV NA ZYWO. Na którym programie TRANSMISJA?

GKS Tychy - Cracovia

Zapraszamy na relację na żywo z 1/4 finału Pucharu Polski GKS Tychy - Cracovia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Witamy w relacji z meczu GKS Tychy - Cracovia!

Skład gospodarzy:

Skład gości:

1', 0:0

Gramy!

6', 0:0

Na razie sporo gry w środku pola. Czekamy na akcje ofensywne.

9', 0:0

Walka z obu stron.

12', 0:0

Obiecująca akcja gospodarzy, zabrakło jednak ostatniego podania.

14', 0:0

Dobry moment w wykonaniu piłkarzy GKS Tychy. Mogło być groźnie, ale znów zabrakło ostatniego podania.

16', 0:0

Ostre starcie Dimuna z Grzeszczykiem w środku pola. Rzut wolny dla tyszan.

18', 0:0

Zasłonięty Hrosso z trudem wybił piłkę.

23', 0:0

Udane piąstkowanie Jałochy po dośrodkowaniu Wdowiaka.

27', 0:0

Niepewna interwencja bramkarza GKS Tychy. Obrońca wybił jednak piłkę.

28', 0:0

Tyszanie wydostali się z własnej połowy. Mańka wywalczył rzut rożny.

30', 0:0

Pół godziny za nami. Piłkarze nie porywają swoją grą. Przede wszystkim brakuje sytuacji bramkowych.

33', 0:0

Lopes upadł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na jedenasty metr.

35', 0:0

Ofiarna interwencja Sołowieja.

41', 0:0

Strzał z kilku metrów jednego z zawodników Cracovii. Jałocha pewnie złapał piłkę.

45', 0:0

Koniec pierwszej połowy. Nie brakowało twardej walki, ale nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe.

46', 0:0

Gramy!

49', 0:0

Cracovia ma inicjatywę, ale nie może sforsować obrony rywali.

51', 0:1

Gol Wdowiaka! Dostał świetne podanie za obrońców i mocnym strzałem pokonał bramkarza!

55', 0:1

Cracovia częściej utrzymuje się przy piłce.

58', 0:1

Rzut sędziowski.

60', 0:1

Nieudany strzał zza pola karnego jednego z piłkarzy Cracovii.

60', 0:1

Zmiana w ekipie GKS Tychy. Piątkowski zastąpił Lewickiego.

64', 0:1

Słupek! Strzelał Helik i zabrakło centymetrów, by było 2:0 dla Cracovii.

67', 0:1

Mańka szarżował z prawej strony, ale został zatrzymany.

68', 0:1

Kolejna akcja ofensywna GKS Tychy.

71', 0:1

Gospodarze przejęli inicjatywę.

72', 0:1

Strzał Monterde z dystansu. Daleko od bramki...

72', 0:1

Szumilas za Monterde.

74', 0:1

Vestenicky za Wdowiaka.

75', 0:1

Nieudane dośrodkowanie Pestki.

81', 0:1

Chaotyczny fragment meczu.

84', 0:1

Cracovia w ataku.

84', 0:1

Żółta kartka dla Grzeszczyka za fail w środku boiska.

87', 0:1

Piłka spadła pod nogi Szumilasa. Jego strzał został jednak zablokowany.

88', 0:1

Żółta kartka dla Stebleckiego.

90', 1:1

Mamy remis! Gospodarze w samej końcówce strzelili gola. Szumilas pięknie uderzył z lewej nogi, nie dając szans bramkarzowi.

90', 1:1

Sędzia doliczył trzy minuty.

90+3', 1:1

Koniec regulaminowego czasu gry! Będziemy mieć dogrywkę!

91', 1:1

Gramy! Przy okazji zmiany - Siplak za Dimuna i Lusiusz za Pestkę.

95', 1:1

Brakuje sytuacji podbramkowych...

100', 1:1

Biegański zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Staniucha.

102', 1:1

Niewiele brakowało, by GKS Tychy prowadził 2:1... Szumilas uderzył zza pola karnego i piłka odbiła się od poprzeczki!

104', 1:1

Poprzeczka znów uratowała Cracovię! Tym razem po strzale głową Piątkowskiego!

105', 1:1

Znów zaatakowali tyszanie. Świetną okazję miał Piątkowski, ale obrońca zdołał wybić piłkę zmierzającą do bramki.

106', 1:1

Czas na drugą połowę dogrywki.

108', 1:1

Daniel ukarany żółtą kartką za faul

109', 1:1

Dytjatjew zablokowany w polu karnym.

112', 1:1

Indywidualna akcja Grzeszczyka, który z dużą wiarą we własne umiejętności próbował przedrzeć się przez środek boiska, nic sobie nie robiąc z obecności rywali. Szybko został zatrzymany...

113', 1:1

Dytjatjew ukarany żółtą kartką.

115', 1:2

Sport bywa przewrotny. Groźniejsze akcje tworzyli piłkarze GKS Tychy, tymczasem to Cracovia objęła prowadzenie! Thiago przedarł się prawą stroną, dośrodkował w pole karne, gdzie Van Amersfoort uderzył z półwoleja!

120', 1:2

Cracovia szanuje piłkę. Sędzia doliczył minutę.

120+1', 1:2

Koniec! Cracovia wygrała 2:1 i awansowała do półfinału Pucharu Polski.

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje na Sport.se.pl.

Finału Pucharu Polski Arka - Legia TV NA ŻYWO. TRANSMISJA ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Legia - Arka 2.05.2018. Kiedy o której godznie finał PP? TRANSMISJA TV i STREAM w INTERNECIE. Na którym programie? Mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa w finale Pucharu Polski już 2 maja. PGE Narodowy ma się wypełnić po brzegi, gdy Legia i Arka powalczą o prestiżowe trofeum. Pucharu broni zespół z Gdyni, który rok temu sprawił sensację, pokonują w finale 2:1 po dogrywce Lech Poznań. Teraz Arka gra w grupie spadkowej, a Legia mimo już 11 porażek na koncie właśnie wdrapała się na fotel lidera Ekstraklasy. Teoretycznie faworytem jest drużyna z Łazienkowskiej, ale Arkę z pewnością stać na sprawienie sensacji. - Nie jesteśmy faworytem, ale chcemy sprawić niespodziankę. Legia ma na swoim koncie dużo trofeów, my o wiele mniej, więc pragniemy zdobyć kolejny tytuł i obronić triumf sprzed roku - powiedział na konferencji prasowej napastnik Arki, Rafał Siemaszko. - Mecz finałowy to tylko jedno spotkanie, w którym wszystko może się zdarzyć. Rok temu przed starciem z Lechem również nie byliśmy faworytem, ale wygraliśmy. Mamy nadzieję na powtórkę. Rok temu nasi fani świetnie nas dopingowali, tym razem także liczymy na ich wsparcie - dodał Siemaszko.

Finał Pucharu Polski: Arka - Legia TV NA ZYWO Gdzie TRANSMISJA?

Legia Warszawa aż 18 razy zdobywała Puchar Polski. Zespół z Łazienkowskiej walczy też o mistrzowski tytuł, a pewna już utrzymania Arka mogła skupić się na finale PP. - Doskonale znamy zespół Arki, dokładnie przeanalizowaliśmy ich taktykę. To zespół typowo pucharowy, który może wygrać z każdym. Potrafią skoncentrować się tylko na jednym meczu. W naszym zespole panuje dobra atmosfera i cel jest prosty: zdobyć Puchar Polski - powiedział trener Legii Dean Klafurić. - Czeka nas finał na pieknym stadionie. To będzie wielki dzień dla wszystkich tych, którzy kochają piłkę nożną. Wiem, jak ustawia zespół trener Ojrzyński. Vuković grał niegdyś w jego drużynie, to także pomocne. Podchodzimy do jutrzejszego starcia z chłodną głową. Czeka nas prawdziwe święto futbolu i wyjdziemy na boisko w pełni skoncentrowani i przygotowani. Choć jutrzejszy mecz jest wyjątkowy, to do każdego spotkania przygotowujemy się tak samo - dodał trener Klafurić.

Arka - Legia TV NA ŻYWO. Finał Pucharu Polski LIVE. O której godzinie i gdzie TRANSMISJA?

Finał Pucharu Polski Arka Gdynia - Legia Warszawa zostanie rozegrany w środę 2 maja. Początek spotkania Arka - Legia na PGE Narodowym w Warszawie zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa zostanie przeprowadzona przez Polsat i Polsat Sport. STREAM ONLINE LIVE z meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa w usłudze Ipla. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z finałowego meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa na sport.se.pl.