Finał Worlds 2020 GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ GODZINIE? Worlds 2020 Suning - DAMWON Gaming TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Finał Worlds 2020 Suning - DAMWON gdzie w Internecie?

2020-10-31 8:43 bol
Finał Worlds 2020 GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ GODZINIE?
Autor: LolEsports.com Finał Worlds 2020 GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ GODZINIE?

Finał mistrzostw świata w League of Legends. Worlds 2020 Suning – DAMWON Gaming GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja w internecie stream online z Worlds 2020. Mecz Suning – DAMWON Gaming w TELEWIZJI. Po czterech tygodniach zmagań w mistrzostwach świata League of Legends przyszedł czas na wielki finał. W sobotę 31 października na Summoners Rift pojawią się zawodnicy Suning i DAMWON Gaming, by rozstrzygnąć między sobą, kto zasługuje na Puchar Przywoływacza. Faworytem jest ekipa z Korei Południowej, ale Chińczycy przed swoją publicznością mogą być niesieni dopingiem! Suning – DAMWON Gaming – gdzie oglądać?

Finał Worlds 2020: Suning - DAMWON Gaming - gdzie oglądać? TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Jedni od samego początku byli wymieniani w gronie faworytów, drudzy w cieniu dwóch lepszych zespołów z Chin niespodziewanie przedarli się do finału. Mistrzostwa świata League of Legends, Worlds 2020, zakończą się już w sobotę 31 października. Po czterech tygodniach ostrej rywalizacji między drużynami z całego świata, w Halloween jeden zespół podniesie Puchar Przywoływacza. Drudzy będą musieli natomiast zmagać się z ogromnym horrorem, jakim jest przełknięcie goryczy porażki. Jeśli apetyt rośnie w miarę jedzenia, to "Lwy" z Suning, które są czarnym koniem zmagań, muszą być naprawdę głodne. Mimo to, kolejny raz wszyscy skazują ich na porażkę! – Wierzę, że DAMWON wygra całość. Uważam tak nie dlatego, że jestem stronniczy, bo z nimi przegraliśmy, ale dlatego, że są bardzo silną ekipą, mającą solidne fundamenty. DAMWON będzie starało się zmusić Suning do popełnienia błędu, a kiedy zostanie on popełniony, to go wykorzystają. Doświadczyłem tego na własnej skórze - mówi jungler G2 Esports, Marcin "Jankos" Jankowski cytowany przez CyberSport.pl. Jego drużyna w półfinale przegrała właśnie z DAMWON Gaming. Koreańczycy mieli przestój tylko na jednej mapie!

Worlds 2020: Gdzie oglądać finał Suning - DAMWON Gaming?

Mecz finałowy Worlds 2020 zostanie rozegrany w sobotę 31 października. Spotkanie Suning - DAMWON Gaming ma rozpocząć się ok. godziny 11:00 czasu polskiego (mecz rozgrywany jest w Szanghaju). Prawa do transmisji w telewizji z Worlds 2020 ma stacja Polsat Games. Stream online z polskim komentarzem na YouTube i Twitch.tv na kanale Polsat Games.