GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS? [PPV 2018.03.30]

2018-03-29 3:47 CH
ŁKS Łódź
Autor: CYFRA SPORT

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS LIVE w telewizji i PPV w internecie. Na którym kanale GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź? To mecz na szczycie II ligi. Prowadzący w tabeli GKS Jastrzębie podejmuje ŁKS Łódź, który zajmuje trzecie miejsce. Jak oglądać mecz GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź ZA DARMO? Jak wykupić PPV? Za ile PPV z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS?

Mecz GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź [TRANSMISJA, STREAM ONLINE] to spotkanie rozgrywane w ramach 24. kolejki II ligi. Jastrzębianie zimę spędzili w fotelu lidera, a na wiosnę potwierdzili wysoką formę, pewnie wygrywając dwa pierwsze mecze - 2:1 ze Stalą Stalowa Wola i 3:0 na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Prowadzą w tabeli z przewagą aż 9 punktów nad Radomiakiem Radom. ŁKS Łódź zajmuje trzecie miejsce i ma 10 punktów mniej niż GKS Jastrzębie, ale rozegrał jedno spotkanie mniej. To z powodu ataku zimy, która zaskoczyła ligowców, zmuszając ich do odwoływania zaplanowanych spotkań. Nazywani "Rycerzami Wiosny" łodzianie po zimowej przerwie zdołali rozegrać tylko jeden mecz i nie był to udany występ. Zremisowali 0:0 z broniącym się przed spadkiem Gryfem Wejherowo. ŁKS do II ligi awansował dość szczęśliwie, wykorzystując problemy organizacyjne rywala, ale były mistrz Polski szybko pokazał, że będzie się bić o awans do I ligi. Jesienią imponował zwłaszcza dobrą grą w defensywie. Wiosną ma dołożyć do tego skuteczność w ataku.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź?

Mecz GKS Jatrzębie - ŁKS Łódź nie ma zdecydowanego faworyta, ale gospodarze przystępują do tego starcia po imponującej serii zwycięstw, która mentalnie musiała ich bardzo wzmocnić. Jastrzębianie wygrali dziewięć meczów z rzędu. - Jesteśmy zadowoleni z wyników, punktujemy. Najbliższy mecz jest dla nas najważniejszy. Tak do tego podchodzimy i tak na to patrzymy - mówi Jarosław Skrobacz, trener GKS-u Jastrzębie. Jesienią mecz ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie zakończył się remisem 1:1. Bramki w tym spotkaniu strzelili Piotr Pyrdoł (w 50. minucie dla Łks-u) i Bartosz Semeniuk (w 82. minucie dla GKS-u). Jak bedzie w rewanżu na boisku w Jastrzębiu? Ten wynik będzie miał duży wpły na rywalizację o I ligę. Bezpośredni awans wywalczą trzy najlepsze w tabeli drużyny. Czwarta dostanie szansę w barażach. Piłkarzy ŁKS czekają bardzo pracowite dni. Zespół w ostatnim czasie nie mógł trenować w Łodzi z powodu braku trawiastego boiska nadającego się do użytku. Do meczu z GKS-em przygotowywał się w Gutowie Małym, gdzie jest dobrze przygotowana murawa.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź. Gdzie obejrzeć? PPV NA ŻYWO. Jak wykupić? Za ile PPV z GKS - ŁKS?

Mecz GKS Jatrzębie - ŁKS Łódź w 24. kolejce II ligi zostanie rozegrany w piątek o godz. 19.00. Niestety żadna telewizja nie planuje transmisji na żywo z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź. Z piątkowego meczu 24. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w INTERNECIE w systemie Pay-Per-View. Transmisja zostanie przeprowadzona z komentarzem. Jak wykupić PPV? Za ile PPV z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź? Gdzie wykupić?

Transmisja zostanie przeprowadzona przez portal jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl.
Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
- cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
- aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
- płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
- do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
- transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
- regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.

źródło: www.gksjastrzebie.com

Najnowsze