Justyna Żyła dostała ogromny bukiet czerwonych róż. Pojawił się nowy ADORATOR? [ZDJĘCIE]

2019-11-15 10:50 JWa
Justyna Żyła dostała ogromny bukiet czerwonych róż
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła dostała ogromny bukiet czerwonych róż

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą postanowiła iść swoją ścieżką. Skupiła się przede wszystkim na życiu zawodowym i ruszyła z kilkoma głośnymi projektami. Wygląda jednak na to, że nie zapomniała także o prywatnych sprawach. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z ogromnym bukietem czerwonych róż. Czyżby w życiu celebrytki pojawił się nowy obiekt westchnień?

Justyna Żyła szybko wkroczyła pewnym krokiem do świata celebrytów. Po raz pierwszy głośniej zrobiło się o niej, gdy na Instagramie zarzucała byłemu już mężowi zdradę. Z jej wpisu wynikało, że Piotr Żyła dzień przed Wigilią powiedział, że ma kochankę. Później jeszcze kilka razy byliśmy świadkami intymnych wpisów. Wreszcie jednak sytuacja się uspokoiła, a para rozwiodła się i stara się teraz jak najlepiej wypełniać rodzicielskie obowiązki względem dwójki pociech. Justyna Żyła postanowiła także postawić na siebie i rozwój zawodowy. Prowadziła autorski program telewizyjny, wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i ruszyła z projektem na YouTube'ie. Wciąż jednak nie miała szczęścia w miłości. Aż wreszcie, kilka miesięcy temu, na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z romantycznego czasu z tajemniczym mężczyzną. Para trzymała się za ręce, a więcej pisaliśmy o tym w tym miejscu.

Po najnowszej fotce na portalu społecznościowym spekulacji jest jeszcze więcej. Na InstaStory Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wielkim bukietem czerwonych róż. Oprócz tego pojawiły się wymowne naklejki i emotki. Przy serduszku dodała napis "Love it", a także animowana postać dżentelmena w galowym stroju.

Justyna Żyła dostała ogromny bukiet czerwonych róż
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła dostała ogromny bukiet czerwonych róż

Nie ma oczywiście pewności, że Justyna Żyła dostała kwiaty od tego samego amanta, z którym fotografowała się w sierpniu. Ciężko jednak przypuszczać, by słynne "Siedem czerwonych róż" kupiła sobie sama.

Być może już niedługo Justyna Żyła będzie gotowa, by zdradzić czy znalazła już pocieszenie po głośnym rozstaniu. Z pewnością zasłużyła na dużo szczęścia i wsparcia.

Najnowsze