Taki ma być nowy chłopak Justyny Żyły. Ale IDEAŁ!

2019-11-12 9:55 FAN
Justyna Żyła na gali Mister Polski
Autor: East News Justyna Żyła na gali Mister Polski

Wiele czasu minęło, od kiedy Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą. Celebrytka do tej pory nie była gotową na nową miłość, co sama przyznawała w wywiadach. Okazuje się jednak, że wyobraża już sobie życie z kolejnym mężczyzną i nawet wyznała, jaki powinien być jej partner. Poprzeczka jest ustawiona naprawdę wysoko!

Wiele kobiet czeka na księcia na białym koniu! Ideał mężczyzny dla każdej osoby jest jednak zupełnie inny. Do tej pory Justyna Żyła nie potrafiła wyobrazić sobie życia z kimś innym, od kiedy wzięła rozwód z Piotrem Żyłą. W rozmowie z JastrzabPost.pl, wyznała, że przyszedł już odpowiedni czas na ponowne zakochanie! 

Ja też jestem gotowa na nowy związek, nową miłość - przyznała Żyła. Autorka bloga kulinarnego i uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" opowiedziała też o tym, jaki powinien być jej mężczyzna! Czy nie zmienił się i jest dokładnie taki sam jak Piotr Żyła? 

Celebrytka opowiedziała, że z przyszłym partnerem oczywiście musi poczuć "to coś" - bez iskierki, która rozpala nowe uczucie nie ma mowy o miłości. - Powinien być inteligentny, dobrze zbudowany, zabawny i z poczuciem humoru - dodała Justyna Żyła, zapowiadając, że dojrzała do nowej relacji.

Czy będzie w stanie znaleźć taki ideał? Z całą pewnością nie będzie łatwo! Choć wymagania i poprzeczka są postawione bardzo wysoko, to chętnych, którzy będą starać się o serce Justyny nie zabraknie! Małżeństwo Żyłów zakończyło się w 2018 roku. Po wielu latach rozwiedli się, mając dwóję dzieci.