Justyna Żyła

i

Autor: Instagram Justyna Żyła

Justyna Żyła uwielbia robić to przy Sławomirze! Mnóstwo hałasu, a końca nie było widać

2021-05-21 21:07

Różni ludzie lubią spędzać wolny czas na tysiące różnych sposobów. Justyna Żyła opowiedziała na Instagramie o swojej ulubionej aktywności fizycznej. Otwarcie przyznała, że uwielbia robić to przy Sławomirze, robiąc przy okazji... mnóóóstwo hałasu! Dla wielu to może być zaskakujące - niektórzy wolą odpocząć przy piątku. Justyna Żyła zdecydowała się jednak ciężko harować, a końca nie było widać.

Sposobów na relaks w weekend z pewnością są setki, jeśli nie tysiące! Niektórzy lubią wypocząć, inni aktywnie działają od piątku do niedzieli. Justyna Żyła piątek spędziła bardzo intensywnie. Pochwaliła się fanom na Instagramie, jak razem z córką... wskoczyła na traktorek i wzięła się za "ogarnianie" wielkiego trawnika. Nie mogła zrobić inaczej, zwłaszcza, że pojawiło się "okno pogodowe", czyli dzień bez deszczu. Żyła nie ukrywała, że chętnie przy tym słucha muzyki popularnej polskiej gwiazdy disco-polo Sławomira.

Justyna Żyła zwróciła się do Piotra Żyły przed tysiącami fanów. Poszło o dziecko, zdjęcie mówi wszystko [FOTO]

Justyna Żyła z córką koszą wielki trawnik

Z wielkim uśmiechem na twarzy Justyna Żyła kosiła trawę razem z córką. W tle widać było już niejedną kupkę świeżo skoszonej trawy. - Sławomir zawsze towarzyszy mi przy ulubionej aktywności fizycznej jaką jest... koszenie trawnika - napisała celebrytka. W hasztagach nie zabrakło cytatu z jednej z piosenek gwiazdy muzyki "Ty mała znów zarosłaś". Justyna Żyła miała mnóstwo pracy, na co doskonale wskazuje dopisek "końca nie widać".

Justyna Żyła to była żona polskiego skoczka Piotra Żyły. Para rozstała się w kontrowersyjnych okolicznościach - w atmosferze skandali. Razem wychowywali dwójkę dzieci. "Wiewiór" został w ostatnich mistrzostwach świata najlepszym skoczkiem globu, czego gratulowała mu już nowa dziewczyna, Marcelina Ziętek.

Żyła mistrzem świata!
Najnowsze