Karpaty Krosno - Stal Mielec TV TRANSMISJA NA ŻYWO Puchar Polski: Gdzie oglądać Karpaty Krosno - Stal Mielec STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: Karpaty Krosno - Stal Mielec w TV Na jakim programie Stal Mielec dzisiaj w PP 15.08.2020

2020-08-15 2:11 CH
Stal Mielec
Autor: Cyfrasport Stal Mielec

Karpaty Krosno - Stal Mielec TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski Karpaty Krosno - Stal Mielec STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: Karpaty Krosno - Stal Mielec w TV Na jakim programie mecz Karpaty Krosno - Stal Mielec dzisiaj w PP 15.08.2020. Piłkarze Stali Mielec w zakończonym sezonie wreszcie wywalczyli upragniony awans do Ekstraklasy. Teraz chcą pójść za ciosem. Nowy sezon rozpoczną od pucharowego starcia z Karpatami Krosno. Jak zaprezentują się po letniej przerwie, w czasie której mieli co świętować? Mecz Karpaty Krosno - Stal Mielec w Pucharze Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia o godzinie 16. Puchar Polski: Karpaty Krosno - Stal Mielec LIVE STREAM ONLINE Czy jest TRANSMISJA NA ŻYWO?

Karpaty Krosno - Stal Mielec Gdzie oglądać mecz Puchar Polski NA ŻYWO

Piłkarze Stali Mielec wracają do gry po wywalczonym awansie. Na początek powalczą w Pucharze Polski. Okazję do debiutu będzie miał Petteri Forsell. Były gracz Korony Kielce podpisał roczny kontrakt ze Stalą Mielec i ma być jednym z liderów beniaminka. Jak znamy niespełna 30-letniego Fina, w nadchodzącym sezonie znów strzeli kilka bramek, które będzie można pokazywać w każdej telewizji na świecie. Były gracz Korony już wiele razy udowodnił, że jest specem od pięknych goli. Z drugiej strony, dwa razy spadał ze swoimi drużynami z ligi. Jak będzie tym razem? Petteri jest przekonany, że Mielec to dobry wybór. - Od początku Stal pokazywała, że bardzo im zależy, abym przyszedł do Mielca. Od pierwszych rozmów dawali mi do zrozumienia jak bardzo na mnie liczą, jak wierzą w to, że mogę pomóc zespołowi. Takie podeście mocno ułatwiło i przyspieszyło rozmowy. Dla mnie zaufanie drugiej strony jest bardzo ważne. A tu było ono i jest na bardzo wysokim poziomie. Dlatego nie mam wątpliwości, że dobrze zrobiłem - mówi Forsell. - Wiem czego Stal oczekuje ode mnie. Goli i asyst. Ale to nic nowego, bo przecież przez całą karierę strzelam bramki i asystuję. Nie jestem też młokosem, a doświadczonym piłkarzem, więc również to powinno się przydać drużynie. Reasumując: wiem co mam dać Stali - dodał. Mecz Karpaty Krosno - Stal Mielec w 1/32 finału Pucharu Polski dzisiaj o godzinie 16.

Karpaty Krosno - Stal Mielec TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć

Mecz Karpaty Krosno - Stal Mielec w 1/32 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia 2020. Początek meczu Karpaty Krosno - Stal Mielec o godzinie 16. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Karpaty Krosno - Stal Mielec. W tym dniu pokaże inne mecze w Pucharze Polski. Brak też informacji o planowanym legalnym streamie online live z meczu Karpaty Krosno - Stal Mielec w PP.