KORONAWIRUS zabił 23-letnią zawodniczkę. Jej straszna śmierć poruszyła kraj [ZDJĘCIE]

2020-02-28 13:19 JWa
Znicz, świeczka
Autor: Tomasz Matuszkiewicz Znicze

Koronawirus znowu zebrał śmiertelne żniwo. Tym razem padło na 23-letnią zawodniczkę. Po informacji o jej śmierci, kraj opanował jeszcze większy strach. Informacja o tragicznym wydarzeniu szybko obiegła media, a Elham Sheikhi jest opłakiwana przez kibiców futsalu w Iranie.

Elham Sheikhi była jedną z najbardziej utalentowanych irańskich zawodniczek w futsalu. 23-latka reprezentowała swój kraj i występowała na pozycji bramkarki. Niestety, ją też dopadł śmiertelny koronawirus. Lokalne media podały, że do zachorowania doszło w prowincji Kom. Właśnie tam notuje się najwyższy poziom rozprzestrzenienia wirusa, który narodził się w chińskim Wuhan. W Kom w wyniku zarażenia koronawirusem zginęło już 50 osób. Na kolejne fatalne informacje zareagowały władze irańskiego sportu.

W obawie o bezpieczeństwo kibiców Irańczycy odwołali wszystkie wydarzenia sportowe z wyjątkiem piłkarskich. Futbolowe mecze przeprowadzone zostaną jednak przy pustych trybunach, by nie narażać obywateli na zarażenie koronawirusem.