Krzysztof Radzikowski w Gogglebox TTV przedstawił TEORIĘ EWOLUCJI. Krowa wzięła się od DINOZAURA

2021-01-18 13:00 jwa
Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus
Autor: Instagram / krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV jest jedną z najbardziej znanych postaci stacji. Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus na wizji oceniają wydarzenia z różnych programów telewizyjnych. Znany na całym świecie strongman wielokrotnie bawił i zaskakiwał swoimi wywodami. Tym razem Krzysztof Radzikowski w Gogglebox TTV postanowi wygłosić własną teorię ewolucji. Dominik Abus nie wytrzymał ze śmiechu, a wszystko brzmiało jak historia science-fiction!

Jakiś czas temu Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV postanowił znacząco zmienić swoje życie. O tym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. W jednym z odcinków Gogglebox na antenie TTV Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus postanowili rozważać o teorii ewolucji. Gdy znany na całym świecie strongman zaczął wygłaszać swoje stanowisko na ten temat, jego kolega nie mógł wytrzymać. Zaczął się głośno śmiać i punktował zdanie Radzikowskiego. Sportowiec nie dawał jednak za wygraną i cały czas wykładał nowe informacje. Co ciekawe, tym razem w roli głównej nie byli ludzie, a zwierzęta. Dominik Abus utrzymywał, że wszelkie życie na świecie wzięło się od ryby. Krzysztof Radzikowski nie zgadzał się z nim, a po chwili powiedział o pochodzeniu... krowy!

Sprawdź: Potężny Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV dokonał PRZEŁOMU. Radosna nowina. Posypały się GRATULACJE

Krzysztof Radzikowski w odcinku Gogglebox TTV mówił o teorii ewolucji. Jego zdaniem dzisiejsze zwierzęta pochodzą od... dinozaurów. Doszło tylko do zmniejszenia rozmiaru żyjących organizmów! - Z dinozaura zrobiła się krowa - zaszokował Dominika Abusa i telewidzów strongman i Rekordzista Guinnessa. - Zmalał - dodał po chwili, wywołując uśmiech na twarzy kompana i salwę śmiechu. Po chwili dodał jeszcze jeden punkt, który rozbroił widzów już absolutnie.

Sprawdź: Największa gwiazda Gogglebox TTV znalazła nowego przyjaciela. Rywal Pudziana z WŁOCHATYM stworem

Krzysztof Radzikowski wygłosił teorię ewolucji w Gogglebox TTV. Dominik Abus nie wytrzymał

Krzysztof Radzikowski nie zamierzał odpuszczać i z uśmiechem na ustach mówił dalej o ewolucji gatunków na Ziemi. - Były gady nie było ssaków. Wszystko się przeobraziło - kontynuował tajemniczo strongman. - Dinozaur zmienił się w mamuta, później zrzucił sierść - opisywał dalej. I z tego wszystkiego dalej miała powstać właśnie krowa.

Zobacz: Wielka gwiazda Gogglebox TTV zdecydowała się na poważny krok. Ta decyzja zmieniła całe jego życie!

Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus po chwili zaczęli się śmiać bardzo głośno. Takie poczucie humoru jest charakterystyczne dla znanego strongmana, który w przeszłości rywalizował m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, a dziś jest na miejscu "Dominatora".

Sprawdź: Wielka gwiazda TTV z Gogglebox ukrywa wielką tajemnicę. KATUJE swoje ciało godzinami [ZDJĘCIA]

Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Najnowsze