Krzysztof Radzikowski był zachwycony STAWIANIEM PALA. To odmieniło życie gwiazdy Gogglebox TTV

2021-01-21 9:55 mso
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram / krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Przez lata to była jedna z popularniejszych i bardziej lubianych przez kibiców dyscyplin w Polsce. Zawody siłaczy oglądały nad Wisłą setki tysięcy fanów. Jedną z ostatnich gwiazd tej dyscypliny jest Krzysztof Radzikowski, który popularność zyskał, dzięki występom w popularnym programie TTV, Gogglebox. Na antenie Kanału Sportowego, w programie "Hejt Park", Radzikowski opowiedział o tym skąd się wzięła jego pasja do zawodów strongmanów!

Krzysztof Radzikowski nie potrzebował wiele czasu, by podbić serca fanów programu Gogglebox TTV. W 2020 roku stał się ulubieńcem publiczności, dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru i charyzmie. Strongman korzysta ze swojej popularności, by szerzyć tę dyscyplinę sportu. Zawody siłaczy przez lata były uwielbiane przez kibiców, głównie za sprawą Mariusza Pudzianowskiego. Teraz kolejny raz mogą powrócić do łask.

Potężny Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV dokonał PRZEŁOMU. Radosna nowina. Posypały się GRATULACJE

Kim jest Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV? Dowiedz się więcej o nim w galerii poniżej!

Strongman już niedługo zostanie tatą, czym ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych. Zanim będzie musiał oddać się ojcowskim obowiązkom, może pojawić się jeszcze w co najmniej kilku programach. W środę, 20 stycznia gościł na antenie Kanału Sportowego w "Hejt Parku". Tam razem ze swoimi kolegami poopowiadał o tym, jak wygląda życie siłacza.

Nie zabrakło także wielu pytań od fanów. Maciej Turski, który prowadził "Hejt Park" dopytał Radzikowskiego skąd wzięła się jego pasja do zawodów strongmanów. - Siedziałem chyba w 2002 roku. Oglądałem telewizję, przeskakiwałem po kanałach i tak patrzę. Ktoś w czerwonym stroju coś tam robił. Mówię: popatrzę, co robią, bo wielkie chłopy. Taka konkurencja była "stawianie pala". Jarek Dymek bił rekord Guinessa - opowiada Radzikowski.

Zainteresowało go to na tyle, że zaczął oglądać kolejne konkurencje. - Pomyślałem, że to jest coś fajnego, coś, co chciałbym robić - dodał po chwili. Ze sportami siłowymi związany jest do dziś! Dzięki występowi w "Gogglebox. Przed telewizorem" został wielką gwiazdą. Jego profil na Instagramie śledzi niemal 300 tysięcy osób!

Niepokojące wieści o Adamie Małyszu i żonie. Wszystko szło pięknie, aż stało się to. Dotknęło ich bardzo mocno

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Najnowsze