Niepokojące wieści o Adamie Małyszu i żonie. Wszystko szło pięknie, aż stało się to. Dotknęło ich bardzo mocno

2021-01-21 9:07 jwa
Adam Małysz i Izabela Małysz
Autor: Instagram / adammalyszofficial Adam Małysz i Izabela Małysz

Adam Małysz po zakończeniu kariery oddał się kilku projektom biznesowym. Przynajmniej jeden z nich prowadził wraz z ukochaną żona. Izabela Małysz i były znakomity skoczek narciarski postanowili zaangażować się w branżę turystyczną. Niestety, pojawiły się niepokojące informacje dotyczące dalszego działania małżeństwa. Wszystko widać na obrazku. Aż dziw bierze, że piękna historia zakończyła się w ten właśnie sposób.

Adam Małysz i Izabela Małysz musieli to mocno przeżyć. Chodzi o ich wspaniały pomysł na biznes. Wydawało się, że wszystko musi pójść zgodnie z planem. Apartamenty u Małyszów były skazane na sukces i przynoszenie dochodów przez wiele kolejnych lat. Problem w tym, że przed małżeństwem pojawiły się problemy. Wszystko to sprawiło, że oboje musieli podjąć niezwykle trudną decyzję w kontekście przyszłości. Adam Małysz, którego nazwisko wciąż przyciąga turystów do Wisły, z pewnością zrobił, co było w jego siłach, by nie doprowadzić do ostateczności, ale nawet to nie przyniosło rezultatu. Z pewnością wiele osób będzie zawiedzionych, gdy dowie się, co wydarzyło się z kochanym przez Polaków miejscem. Wszystkie informacje na temat tej trudnej z pewnością dla wielu decyzji Małyszów znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Adam Małysz ZNISZCZYŁ legendy. Będziecie w SZOKU, gdy to zobaczycie. Coś niezwykłego

Adam Małysz i Izabela Małysz postanowili zaangażować się w branżę turystyczną. Sporych rozmiarów dom wyróżniał się w Wiśle, szczególnie, że cały oddawany był w użytkowanie obcych za konkretną kwotę. Cennik Apartamentów u Małysza znajdziecie TUTAJ. Problem w tym, że może się on już nie przydać, ponieważ decyzja małżeństwa Małyszów wydaje się być ostateczna.

Zobacz: Horngacher skrywał to w tajemnicy przed Polakami! Nie chciał tym się dzielić, wyjawił to Adam Małysz

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze