Gwiazda Gogglebox TTV napina BICKI przy PÓŁNAGICH kobietach! One patrzą zalotnie

2021-02-19 9:44 PM
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram / krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski to jeden z najpopularniejszych uczestników telewizyjnego show Gogglebox TTV. Udział w tym programie przyniósł strongmanowi dużą popularność i w tej chwili ma on już prawie 300 tys. obserwujących na Instagramie! Wiele osób śledzi na co dzień poczynania sportowca, który stał się telewizyjną gwiazdą. Teraz Krzysztof Radzikowski postanowił pochwalić się niezwykłym zdjęciem z siłowni!

Krzysztof Radzikowski przez wiele lat z powodzeniem występował na zawodach strongman. Rywalizował on z najlepszymi zarówno w kraju jak i za granicą, mierząc się swego czasu także z największą gwiazdą tego sportu, Mariuszem Pudzianowskim. Fani strongmanów na pewno znali Radzikowskiego od dawna, ale większą popularność przyniósł mu udział programie Gogglebox TTV, w którym występuje on razem z Dominikiem Abusem. Zabawa w tym show polega na tym, że uczestnicy oglądają telewizję i komentują wydarzenia z innych programów. Krzysztof Radzikowski zasłynął tym, że potrafi jednym zdaniem rozbawić widzów.

Z szoku zaniemówiliśmy! Wielka gwiazda Gogglebox TTV zmieniła FUCHĘ? Podejrzewali, że Krzysztof Radzikowski został POLICJANTEM!

Mimo że Radzikowski stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w programie telewizji TTV, to nie zamierza on rozstawać się ze sportem. Strongman wciąż bardzo aktywnie ćwiczy, o czym możemy przekonać się śledząc jego Instagrama. Teraz podzielił się on kolejną fotką z siłowni, na której prezentuje swoje mięśnie, a w tle widać ponętne kobiety! Więcej szczegółów dowiecie się z galerii poniżej!

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał jak pije WÓDKĘ! Ciężko z nim rywalizować, głowa ze stali! [ZDJĘCIE]

Najnowsze