Napakowany dziadek wpadł w kłopoty przez żonę! Obrzydliwe, RASISTOWSKIE słowa

2020-06-03 15:12 MSo
Hulk Hogan
Autor: Instagram / Hulk Hogan Hulk Hogan

Przez lata był jedną z największych gwiazd zapasów na świecie. Hulk Hogan zachwycał przez lata fanów wrestlingu w najpopularniejszej organizacji na świecie, AEW. Teraz przekreślił swoje opcje w rozwijającej się AEW. Wszystko przez obrzydliwe, rasistowskie słowa jego żony!

Nazwisko Hulka Hogana mówi wiele nie tylko najbardziej zagorzałym fanom wrestlingu, ale także tym, którzy śledzili losy profesjonalnych zapaśników w przeszłości. Legenda WWE przez lata podbijała serca kibiców. Niestety, z czasem jego postrzeganie znacząco się pogorszyło. Wszystko przez liczne, kontrowersyjne wypowiedzi - także na tle rasistowskim i homofobicznym.

SEKSBOMBA zadebiutuje na wielkich galach. Jej ciało będzie podziwiać miliony! [ZDJĘCIA]

Teraz wpadł w kłopoty przez słowa jego żony. Hogan ostatnio pojawiał się na galach konkurencji WWE, AEW. Otrzymał jednak zakaz przychodzenia na kolejne imprezy tej federacji. Wszystko przez skandalicznego tweeta jego żony, Lindy. 60-latka w obrzydliwych słowach skomentowała obecną sytuację w Stanach Zjednoczonych. Chodzi o zamieszki po zamordowaniu George'a Floyda.

- Widzę to całe plądrowanie - oni wszyscy są afroamerykanami. Nie wiem, jak kradzieże i złodziejstwo ma prowadzić do porządku, ale jeśli chcą zostać usłyszani, muszą się ucywilizować - napisała na Twitterze Linda Hogan. Szybko zareagował na to szef AEW. - Razem z mężem dołączyliście do grona osób "zbanowanych" na galach AEW. Gratulacje - odpisał Tony Khan.

Wyrzeźbiona jak skała pływaczka pokazała MAMĘ w zmysłowym tańcu w bikini. Ciężko odróżnić, która jest młodsza [ZDJĘCIA]

Hulk Hogan dwukrotnie wygrywał jedno z najważniejszych, wrestlingowych wydarzeń - Royal Rumble. Na swoim koncie ma pięć mistrzostw wagi ciężkiej WWF i jedno niekwestionowane mistrzostwo WWE w wadze ciężkiej. W 2005 roku został włączony do Galerii Sław WWE.

Najnowsze