Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Konrad Karwat

i

Autor: Instagram/ strongekipa Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Konrad Karwat

radzikowski zabrał głos

Niespodziewane wieści o Dominiku Abusie wywołały ogromny smutek i poruszenie! Krzysztof Radzikowski musiał zabrać głos, to koniec

2024-05-15 10:08

Krzysztof Radzikowski wraz ze swoimi przyjaciółmi - Dominikiem Abusem i Konradem Karwatem z powodzeniem realizują kolejne projekty, stale się rozwijając i zyskując jeszcze większą popularność. Niestety dla widzów kanału "Strong Ekipa" Dominik Abus postanowił niespodziewanie zakończyć swój udział w projekcie, a jego decyzja natychmiast wywołała ogromne poruszenie. Radzikowski i Karwat postanowili zabrać głos w tej sprawie.

Wierni fani Krzysztofa Radzikowskiego, Dominika Abusa oraz Konrada Karwata z pewnością nie takiego odcinka spodziewali się po ostatniej publikacji na kanale "Strong Ekipa". Grupa przyjaciół od dawna nagrywająca na YouTube niespodziewanie pomniejszyła się z trzech do dwóch osób. Krzysztof Radzikowski oraz Konrad Karwat poinformowali bowiem swoich fanów, że Dominik Abus postanowił odejść z projektu ze względu na sprawy prywatne. To oznacza oczywiście spore zmiany w działalności kanału, które przede wszystkim wiązać się będą ze zmniejszeniem liczby materiałów z dwóch do jednego tygodniowo. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać i nie brakuje osób zawiedzionych postawą Abusa, który nie pożegnał się z fanami osobiście na kanale. 

Sonda
Czy Dominik Abus powinien zawalczyć w MMA?

- Nie było nas 2 tygodnie na kanale, ponieważ były pewne zawirowania. Trzeba było wszystko usystematyzować, poukładać w głowie od nowa i stworzyć nową wizję (...) Pytacie, co się dzieje z Dominikiem itd. Odszedł z powodów prywatnych, swoich. Jak chcecie się dowiedzieć, jakie to są powody, to pytajcie jego. Między nami się nic nie wydarzyło - nie szukamy sensacji, żali, roszczeń itd. - wyznał w najnowszym vlogu Krzysztof Radzikowski tłumacząc, że koledzy się nie poróżnili i m.in. dalej będzie on nagrywał dla Gogglebox TTV z Abusem. 

Taki bystrzacha w filmach, a nie miał odwagi paru słów powiedzieć i należycie się pożegnać z widzami. Tak trochę nieładnie - wypalił w komentarzach bez pardonu jeden z widzów, a jego wpis uzyskał prawie 1,5 tysiąca polubień. - Dzinkuuuuje Abus za poprawianie humoru przez te dwa lata - dodał kolejny z internautów wyraźnie poruszony odejściem gwiazdora Gogglebox TTV z kanału. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze