Autor: Cyfrasport Michał Bajdur

Seria Czarnych Koszul

Polonia Warszawa na zwycięskiej ścieżce. Kolejny rywal pokonany, co dalej?

2024-09-15 14:36

Piłkarze Polonii zapomnieli już o słabym wejściu w nowym sezon. Teraz pokonali 3:0 Odrę Opole w meczu 9. kolejki I ligi. Dla Czarnych Koszul to trzecia wygrana z rzędu. W pierwszej połowie bramki dla gospodarzy zdobyli: Łukasz Zjawiński i Oliwier Wojciechowski, a w końcówce zawodów Marcel Predenkiewicz.

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz - powiedział trener Mariusz Pawlak podczas konferencji prasowej. - Odra próbowała nas spychać w boczne sektory. Na początku nie mogliśmy zmienić centrum gry, żeby uruchomić naszych skrzydłowych. Cieszy mnie to, że zespół zareagował bardzo dobrze. Mieliśmy swoje sytuacje, ale przeciwik też sobie stworzył dwie-trzy okazje. Jestem zadowolony z postawy zespołu. Coraz lepiej to wygląda. Daliśmy trochę adości kibiciom. To jest najważniejsze. Chwila radości, ale wracamy za moment do pracy - dodał szkoleniowiec Polonii.

Tak Lech rozjechał Jagiellonię! Co za pokaz siły Kolejorza, mistrz bezradny

Następnym rywalem stołecznej drużyny będzie na wyjeździe Pogoń Siedlce (22.09). 16 września Znicz zmierzy się u siebie z Chrobrym Głogów.