Poznaliśmy imię drugiego dziecka Lewandowskich! Jak nazywa się siostrzyczka Klary?

2020-05-06 11:18
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy przekazali radosne informacje o narodzinach drugiego dziecka! W efekcie szczęśliwego rozwiązania na świecie pojawiło się pierwsze rodzeństwo małej Klary. Dziewczynka doczekała się siostrzyczki! Jakie imię wybrano dla noworodka?

Od listopada zeszłego roku, gdy podczas meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski poinformował o drugiej ciąży swojej żony, trwały spekulacje na temat płci potomka! Kogo miała doczekać się mała Klara - braciszka czy siostrzyczki? Magazyn "Flesz" około dwóch tygodni po oficjalnym ogłoszeniu dobrej nowiny twierdził, że na świat przyjdzie druga dziewczynka. Te informacje miały zostać potwierdzone przez jedną z przyjaciółek trenerki fitness.

Anna Lewandowska URODZIŁA! Tajemnica imienia Laura, na to zwróci uwagę niewielu!

Po ponad pół roku, 6 maja Lewandowscy za pośrednictwem Instagrama przekazali informacje o narodzinach drugiego dziecka! Wiemy, że Klarcia doczekała się siostrzyczki. Robert Lewandowski poinformował, że na świecie pojawiła się Laura!

- Cześć maluchu! Witamy na świecie Laurę! Brawo mamo, Aniu - napisał na Instagramie w opisie wzruszającego zdjęcia Robert Lewandowski!

Anna Lewandowska URODZIŁA! Drugie dziecko Lewandowskich przyszło na świat

Co wiesz o Annie Lewandowskiej?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście odbył się ślub Anny i Roberta Lewandowskich?
Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Więcej informacji o Laurze Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze